DAMIAN JACKOWIAK

Prekursor i promotor tańca STREET DANCE w Polsce, tancerz i choreograf BORN TO DANCE OD 2002. Czerpał wiedzę od pionierów tańca ulicznego, brał udział w legendarnych wydarzeniach tanecznych w Polsce i Europie. Damian OLDMAN Jackowiak obecnie specjalizuje sie w stylach popping i dancehall. Tańczy od 1998. W pierwszej edycji YOU CAN DANCE otrzymał bilet do Paryża. Był wykładowcą na kierunku taniec na AWF Poznań. W 2013 roku był nominowany do nagrody DANCEJA na Jamajce w kategorii best male dancer. Rezprezentował Polskę na European DANCEHALL KING 2013 w Rotterdamie. Przez wszystkie lata swojej kariery brał udział w licznych pokazach na terenie Polski i Europy. Brał udział w programach TV (Dzień Dobry TVN, WTK, TVP2). Główny trener Szkoły Tańca BORN TO DANCE, grup profesjonalnych jak i początkujących. Od początku swej kariery wyszkolił setki tancerzy w stylach hip-hop, popping, locking, breakdance i dancehall. Jego zajęcia to powrót do starej szkoły z lat 90′,a jego taniec przeniesie was w inny wymiar techniki i ruchu.

Najważniejsze osiągnięcia: II miejsce w kategorii popping na Warsaw Challenge 2008, II miejsce popping Wirująca Strefa 2005, II miejsce rap solo Rytm Ulicy 2004, II miejsce rap formacje Rytm Ulicy 2000, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata w kategorii popping, uczestnik EUROPE DANCEHALL KING 2013 ROTTERDAM, I miejsce na Dancehall Challenge 2011, I miejsce na BRUK OUT 2011 DANCEHALL KING CONTEST w Czechach.

Ukończył: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu im Karola Marcinkowskiego Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych na kierunku Menager Kultury AWF „Formy Gimanastyczno Tanecznie i Fitness” specjalność Taniec Sportowy.


KATARZYNA ZIELIŃSKA

Tańczy od 2002 roku, dancehallem zajmuje się od 2008. Tancerka, instruktorka i choreograf. Specjalistka dancehall queen style, dancehall soca, twerk dance oraz dancehallu dla dzieci, a także prekursorka dancehallu w Wielkopolsce. Od początku kariery bierze udział w licznych pokazach w klubach, w szkołach, na imprezach i festynach na terenie całej Polski.

W 2011 roku finalistka Dancehall Queen Poland oraz wice królowa Dancehall Queen Czech. W tym samym roku wygrała formacją I edycję Dancehall Challenge oraz doszła duetem do finału. Rok później także dotarła do finału DHQ Czech. W 2014 roku zajęła 3 miejsce w oficjalnych Mistrzostwach Polski DANCEHALL QUEEN POLSKA, w tym samym roku dostała się do finałowej czwórki na turnieju BEST SOLO DANCER w Berlinie w kategorii dancehall 2 vs 2 wraz z Suzi. W 2015 została oficjalną DANCEHALL QUEEN Polski. W 2016 zajęła 1 miejsce na Bydgoskiej Układance Tanecznej w duecie z Suzi.

Supportowała wiele gwizd estradowych (Loona, Kamil Bednarek, Raggafaya, Perfect, Mesajah, Abradab, Cleo/Donatan, Kate Ryan, Enej), a także tańczyła z nimi na scenie (Mezo, Hope, Liroy). oraz brała udział w licznych teledyskach. Kasia dostała się także jako solistka do programów telewizyjnych GOT TO DANCE 2 i Mam Talent 6. Wiele razy brała udział w programach TV (Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Be4FM ONTV,  a także programach WTK i TVP 2).

Zanim zajęła się dancehallem osiągała liczne sukcesy w innych stylach, ważniejsze z nich to: Mistrzostwa Świata IDO 2006 (6 miejsce – duet popping), Mistrzostwa Świata IDO 2007 (9 miejsce – duet popping), Mistrzostwa Polski PFT (2006 – 3 miejsce, 2007 – 2 miejsce, 2008 – 4 miejsce, 2009 – 1 miejsce, 2010 – 1 miejsce – duet popping), Wirująca Strefa 2006 (6 miejsce – popping 1 vs 1), Wirująca Strefa 2007 (2 miejsce – formacje), The Styles Crash 2008 (2 miejsce – 2 vs 2 locking), Krobia – Miasto Tańca 2008 (3 miejsce – popping 1 vs 1), Funk All 2008 (2 miejsce – locking 2 vs 2).


ZUZANNA BĄK

Profesjonalna tancerka, instruktor i choreograf. W szkole Born to Dance swoją pasję rozwija od 2009, jednak jej przygoda z tańcem zaczęła się dużo wcześniej. Obecnie Zuzy specjalizacją jest dancehall, hip-hop ladies, high heels oraz Beyonce style. Interesuje się także innymi stylami tańca takimi jak azonto, twerk czy hip hop. Zuza jest choreografem oraz tancerką grupy VENUS i FEVER, które posiadają liczne osiągnięcia ogólnopolskie. Oprócz tego jest trenerką takich formacji jak Bad Like Yaz, Sztosy i Sztosiki. Brała udział w licznych pokazach na różnego rodzaju imprezach, koncertach i eventach. Tańczyła oraz supportowała wiele gwiazd estradowych, min. Kamil Bednarek, Mezo, Raggafaya, Perfect, Mesajah, Abradab, Cleo/Donatan, Kate Ryan.

Nie boi się wyzwań i nowych doświadczeń. Jej taniec, osobowość i charyzma sprawiają, że potrafi zarazić każdego swoją pasją. Podczas swoich zajęć, oprócz ogromnej wiedzy jaką przekazuje, zawsze wspiera i motywuje, a jej pozytywna energia udziela się wszystkim uczestnikom treningów.

Do najważniejszych osiągnięć Zuzy należą: wyróżnienie Festiwal Tańca Wolsztyn 2010 (formacje), finalistka Dancehall Queen Poland 2011, I miejsce Dancehall Challenge 2011 (formacje), półfinalistka Queens Style Zone 9 Czechy 2011, I miejsce solo inne formy tańca – Bydgoszcz 2011, II miejsce Bruk Out 2 (Dancehall Queen Contest) Czechy 2012, I miejsce The Best Showcase II (formacje), I miejsce Bydgoska Układanka Taneczna 2014 (formacje), finalistka Dancehall Queen Poland 2014.W 2014 roku dostała się do finałowej czwórki na turnieju BEST SOLO DANCER w Berlinie w kategorii dancehall 2 vs 2 wraz z KateZee, I miejsce The Best Showcase III 2014 (formacje), II miejsce Bydgoska Układanka Taneczna 2014 (formacje), III miejsce na DANCEHALL INTERNATIONAL POLAND/DANCEHALL OR DIE XI 2014 (formacje), 1 miejsce na XII Otwartym Turnieju Wiosny Mosina 2017 (formacje), 4 miejsce Dancehall or Die 2017 (formacje), 1 miejsce w Żuławy dance project Elbląg 2017 (formacje), 2 miejsce Urban Style 2017 (formacje), 3 miejsce Day of Street II 2017 (formacje), 2 miejsce na XIII Otwartym Turnieju Wiosny Mosina 2018 (formacje), 4 miejsce Dancehall Master World Poland 2018 (formacje), 1 miejsce Grand Prix Polski Dance Września 2018 (formacje), 2 miejsce Dancehall or Die 2019 (formacje), 1 miejsce Ogólnopolski Turniej Tańca „Bydgoska Układanka Taneczna” 2019 (formacje), 2 miejsce na XIII Otwartym Turnieju Wiosny Mosina 2019 (formacje).


ANNA CZERWIŃSKA

Ania Rozpoczęła swoją przygodę z tańcem, gdy miała 7 lat. Do Born to Dance dołączyła w 2011 roku. Ania prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Jest tancerką, choreografem i instruktorem grup otwartych, jak i formacji: SHC, Swaggout, Stars4us. Tańczyła w wielu formacjach, obecnie reprezentuje ekipę FEVER. Aktualnie specjalizuje się w stylu: dancehall i azonto. Trenuje i czerpie umiejętności w stylach takich jak: hip hop, hip hop ladies, twerk, sexy dance, Beyonce Style. Taniec, prowadzenie zajęć, jak i możliwość ciągłego rozwoju sprawia jej radość i daje poczucie satysfakcji. Ania uważa, że taniec daje jej możliwość oderwania się od rzeczywistości, wpływa na kształtowanie jej charakteru, uczy pokory oraz wytrwałości w dążeniu do celu, a także dodaje pewności siebie. Na zajęciach najważniejsza jest dla niej pozytywna energia, a także to by każdy uczestnik wyszedł z sali z uśmiechem.

Jej osiągnięcia to: wyróżnienie indywidualne na zawodach THE BEST SHOWCASE I (2012), I miejsce na zawodach THE BEST SHOWCASE II formacją Sexy Dance (2013), wyróżnienie na zawodach THE BEST SHOWCASE III formacją Danto (2014), II miejsce na zawodach DANCE TRIBUTE VOL 1 formacją Venus (2012), I miejsce na zawodach BUT formacją Venus (2014), II miejsce na zawodach Żuławy Dance Project solo dancehall (2017), II miejsce na zawodach Żuławy Dance Project solo hip hop (2017), I miejsce na zawodach Zachodnie Zdarzenie duet inne formy tańca (2017), II miejsce na zawodach Zachodnie Zdarzenie formacją Fever (2017), I miejsce na zawodach Day of Street duet dancehall (2017), II miejsce na zawodach THE BEST SHOWCASE formacją Fever (2018). Osiągnięcia formacji Ani, to między innymi: IV miejsce dla „Stars4us” – Wiosenne Fanaberie (2019), I miejsce dla „SHC” – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Kościana, I miejsce dla „Stars4us” – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego o Puchar Burmistrza Miasta Kościana, III miejsce dla „Swaggout” – Bydgoska Układanka Taneczna (2019), IV miejsce dla „SHC” – Dancehall Or Die (2019), I miejsce dla „Stars4us” – United Dance Arena (2020).

Ania brała także udział w licznych pokazach, animacjach, projektach, min: na festiwalu Reggae na Piaskach (2013) oraz w programie na żywo BE 4 FM w ONTV (pokaz azonto dance i wywiad). Supportowała wiele gwiazd estradowych m.in. Mesajah, Kamil Bednarek, Abradab.


MILENA PAUL

Jej historia z tańcem zaczęła się za czasów przedszkola. W Born to Dance tańczy od 2008 roku, od samego początku była częścią grupy Kingsajz Crew. Przez lata zagłębia się w Hip -hopie , który jest jej głównym stylem. Oprócz tego  zaczerpnęła umiejętności w takich stylach jak: popping, locking, house, breakdance, dancehall. Na tanecznej drodze odnalazła swoje drugie ja w tańcu , a dokładnie w stylu waacking. Aktualnie jest częścią grupy Fever, oraz trenerem i choreografem grup Fire, Teen Team oraz WaaSquad. Prowadzi zajęcia dla dzieci jak i młodzieży. Na zajęciach uczy tańczyć, ale oprócz tego pokazuje historię danego stylu. Zawsze uśmiechnięta i napędzająca do dalszego rozwoju. W tańcu liczy się dla niej pokazanie samego siebie, tego stara się nauczyć każdego kto przyjdzie na zajęcia. Taniec oprócz tego, że jest jej pasją od dziecka to jest jej częścią. Pozwala oderwać się od rzeczywistości oraz nabrać pozytywnego spojrzenia na świat jak i codzienność. Bez tańca, nie byłaby tą samą osobą. Uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi. Swoje umiejętności rozwijała w Born to Dance, oraz na warsztatach. Brała udział w wielu pokazach i turniejach. Razem z Born to Dance jest współorganizatorem Dancehall Or Die oraz Urban Style.

Osiągnięcia m.in: II miejsce Wolsztyn 2011 z formacja Kingsajz Crew, I miejsce Wolsztyn 2012 z formacja Kingsajz Crew, wyróżnienie THE BEST SCHOWCASE 2012, III miejsce Dance Tribute 2012 z formacja Kingsajz Crew, finał Rytm Ulicy 2013 z formacja Kingsajz Crew, VII miejsce w kategorii Hip-hop solo 17+ na United Dance Arena 2020.


ALICJA FURMAŃSKA

Jej przygoda z tańcem zaczęła się już w przedszkolu. Specjalizuje się w takich stylach jak dancehall czy cheerleading. Jest otwarta na nowe style, dlatego poszerza swoją wiedzę z hip-hop’u i azonto. Taniec jest jedną z najważniejszych rzeczy w jej życiu. Jest dla niej sztuką, która daje możliwość tworzenia czegoś zupełnie nowego – oryginalnego. Uważa, że taniec pozwala jej wyrazić swoje emocje, odkryć samą siebie oraz poznać i przezwyciężać swoje granice. W tańcu może być po prostu sobą. Alicja prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży, które dostarczają jej wiele radości i energii. Na salę wprowadza wiele uśmiechu i zabawy. Ciągle rozwija swoją wiedzę jako instruktor i tańczy w formacji Swaggout.

Osiągnięcia:
2016 rok: III miejsce – Bydgoska Układanka Taneczna (mini formacja), IV miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Bydgoszcz, Wyróżnienie na The Best Showcase (V) w Swarzędzu.
2017 rok: I miejsce – Żuławy Dance Projekt w Elblągu (Swaggout), II miejsce – Day Of Street w Brodnicy (mini show), II miejsce – Day of Street w Brodnicy duet, I miejsce – Zachodnie Zdarzenie (Swaggout), II miejsce – Zachodnie Zdarzenie (duet), II miejsce – The Best Showcase (Swaggout), I miejsce – Street Dance Poznań (Swaggout).
2018 rok: III miejsce- The Best Showcase (Swaggout), I miejsce – The Best Showcase (duet).
2019 rok: I miejsce Wiosenne Fanaberie kat 16+ (Swaggout), III miejsce- The Best Showcase (Swaggout) oraz III miejsce w duecie.


WIKTORIA PIELICHOWSKA

Od czwartego roku życia uczęszcza na zajęcia taneczne. Zaczynała od tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. Od sześciu lat na jej tanecznej drodze pojawiły się takie style jak dancehall, DHQ style, twerk oraz sexy dance. Jej inspiracją są wszystkie rodzaje stylów kobiecych. Interesują ją także hip-hop, hip-hop ladies czy jazz funk. W ekipie Born To Dance jest od czterech lat i jako tancerka reprezentuje formację Stars4us. Trzeci rok rozwija się również jako instruktor i choreograf – prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wiki w celu poszerzania swojej wiedzy uczestniczyła w warsztatach tanecznych u takich osób jak Aya Level, Sonia Soupha,
Quensy, King Kayak i wielu innych. Brała udział w licznych pokazach oraz miała okazję współpracować z Dominikiem Grabowskim o pseudonimie artystycznym ,,Doniu”. ,,Taniec traktuje bardzo emocjonalnie. Wchodząc na salę treningową wszystkie codzienne sprawy, obowiązki i problemy zostawiam za drzwiami. Ląduje na ziemi dopiero wychodząc ze studia a tą pozytywną energię staram się przekazać uczestnikom swoich zajęć.”

Osiągnięcia: II miejsce, formacja dancehall – Turniej Tańca Nowoczesnego ,,Zachodnie Zderzenie” w Poznaniu (2017r), II miejsce, formacja twerk – Turniej Tańca Nowoczesnego ,,Zachodnie Zderzenie” w Poznaniu (2017r), III miejsce, duet – ,,Żuławy Dance Projekt”, Elbląg
(2017r), III miejsce, formacja dancehall, ,,Żuławy Dance Project”, Elbląg (2017r), II miejsce, formacja – ,,Poznań Street Dance Festival”, Stary Rynek w Poznaniu (2017r), I miejsce, formacja dancehallowa – ,,The Best Showcase”, Swarzędz (2017r), II miejsce, formacja twerk – ,,The Best Showcase”, Swarzędz (2017r), IV miejsce, formacja dancehall – ,,Ogólnopolskie Zawody Taneczne”, Gniezno (2018r), II miejsce, formacja – ,,Poznań Street Dance Festival”, Stary Rynek w Poznaniu (2018r) , II miejsce, formacja – ,,The Best Showcase”, Swarzędz (2018r), II miejsce, duet – ,,The Best Showcase”, Swarzędz (2018r), I miejsce, formacja dancehall – ,,Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Miasta Kościan”, Kościan (2019r), III miejsce, formacja dziecięca MGOK Kostrzyn – ,,Roztańczony Kostrzyn”, Kostrzyn (2019r), II miejsce, formacja dziecięca ,,SHARKS” – ,,The Best Showcase”, Swarzędz (2019r). I miejsce, formacja dancehall – United Dance Arena, Mogilno (2020r), I miejsce, solo – United Dance Arena, Mogilno (2020r).


OLA WILCZYŃSKA

Ola tańcem interesowała się od najmłodszych lat, natomiast prawdziwy intensywny trening zaczął się 5 lat temu. Taniec jest jej największą pasją, sposobem na życie, a także czymś co dostarcza jej niesamowicie dużo energii i radości. Ola reprezentowała studio wielokrotnie na wszelkiego rodzaju zawodach, warsztatach i eventach. Style tańca w których najbardziej odnajduje siebie to dancehall i hip hop ladies. Oczywiście czerpie inspiracje z innych stylów tanecznych takich jak azonto, twerk, sexy dance, beyonce style, waacking czy hip hop. Aktualnie jest członkiem dwóch formacji o poziomie zaawansowanym Swaggout i Fever. Na swoich zajęciach stawia głównie na poszerzanie horyzontów kursantów poprzez dobrą zabawę. Zadowolenie i uśmiech uczestników jest dla niej największą motywacją. ,, Taniec jest interpretacją wolności, interpretacją siły oraz wartości. Interpretacją osobowości i szczęścia. Jest lustrzanym odbiciem naszego wnętrza. ”

Osiągnięcia : II miejsce Żuławy Dance Project Elbląg w kategorii Solo, I miejsce z formacją Swaggout II miejsce Mistrzostwa Tańca Nowoczesnego Zachodnie Zderzenie w kategorii Solo i inne formy tańca 16+ Open, I miejsce z formacją Swaggout II miejsce Day Of Street Brodnica w kategorii Dancehall Battle 1vs1 open, II miejsce z formacją Swaggout I miejsce Wiosenne Fanaberie w kategorii formacje 16+ formacja Swaggout II miejsce The Best Showcase z formacją Fever, miejsce III z formacją Swaggout.


SANDRA GASZKOWIAK

Tańczy od 9. roku życia. Jako dziecko zaczynała w osiedlowych klubach tanecznych, a w 2012 roku przez przypadek trafiła do formacji hip-hopowej Dance Force (funkcjonującej do 2016 pod nazwą Shape). Od 2017 jest też tancerką w poznańskiej rewii tanecznej Fabulous Anima, która bierze udział w licznych pokazach i imprezach. W Born to Dance tańczy od 2015. To tu zaczęła się jej przygoda z dancehallem. W 2018 roku dołączyła do formacji Venus. W swoim życiu próbowała sił w prawie każdym stylu tanecznym, jednak najlepiej odnajduje się w hip hopie, dancehallu i wszelkich stylach kobiecych takich jak: sexy dance, high heels czy vougeing. Taniec jest dla niej nieodłączną częścią każdego dnia i nie potrafi bez niego żyć. Uważa, że jest to najlepszy sposób na dostarczenie endorfin i spędzenie wolnego czasu dla osób w każdym wieku. Na swoich zajęciach stawia przede wszystkim na przekazanie pozytywnej energii i aby każdy wyszedł z jej zajęć zadowolony. Uczestniczyła w wielu pokazach i zawodach jednak do najważniejszych osiągnięć Sandry od 2015 roku należa przede wszystkim:

Grand Prix na zawodach w Luboniu 2015 z formacją Shape, I miejsce na Conteście Mikołajkowym 2016 (solo dancehall), I miejsce w VI Mistrzostwach tańca nowoczesnego Zachodnie Zderzenie 2016 (formacja Shape), II miejsce w XIII Otwartym Turnieju Wiosny Formacji Tanecznych i solistów w Mosinie 2016 (formacja Shape), III miejsce w XIV Otwartym Turnieju Wiosny Formacji Tanecznych i solistów w Mosinie 2017 (formacja Dance Force), II miejsce w XII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego SOLO DUET 2017 z formacją Dance Force, II miejsce w turnieju Grand Prix Września 2017 z formacją Dance Force , I miejsce na The Best Showcase z formacją Desire w kategorii DEBIUT, I miejsce w XVI Otwartym Turnieju Wiosny Formacji Tanecznych i solistów w Mosinie 2018 (formacja Venus), II miejsce na DANCEHALL OR DIE 2019 z formacją Venus.


AGATA HERMAN

Agata Herman zaczynała swoją przygodę z tańcem będąc w wieku przedszkolnym. Już wtedy czerpała z tego wiele radości; dlatego też, w 2010 roku, trafiła na zajęcia taneczne w Born To Dance. Przez 3 lata zdobywała doświadczenie w takich stylach, jak: hip-hop, house czy też locking, reprezentując grupę Bang Bang Crew w licznych zawodach i pokazach. Zanim w 2016 roku rozpoczęła naukę dancehallu oraz twerku, realizowała się wymyślając choreografie w zawodach aerobiku grupowego, co przełożyło się na wielokrotne zwycięstwa w tej dziedzinie. Dzięki tej przygodzie, mogła nauczyć się tworzenia złożonych układów, co obecnie wykorzystuje na prowadzonych przez siebie zajęciach. Agata stara się w pełni przekazać uczestnikom posiadaną wiedzę oraz masę pozytywnej energii. Taniec jest jej pasją, stylem życia, daje możliwość na realizację siebie, poprzez stawianie sobie coraz wyższych celów. Nie ogranicza się jednak wyłącznie do dancehallu czy twerku – regularnie bierze udział w warsztatach z takich stylów jak: azonto, hip-hop ladies, sexy dance, a także Beyonce style, wykorzystując zdobyte umiejętności w swojej twórczości. Podczas prowadzenia zajęć, najważniejsze jest dla niej aby zarazić uczestników miłością do tańca, żeby pełni zapału i satysfakcji oczekiwali kolejnych treningów.

Osiągnięcia: II miejsce „Zachodnie zdarzenie” 2017 formacją Heart Attack oraz III miejsce grupą Stars4us – IV miejsce „Contest Mikołajkowy” 2016: solo; I miejsce „Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego” 2019, reprezentując formację Stars4us – I miejsce „The Best Showcase” 2017 formacją Stars4us oraz II miejsce formacją Heart Attack; III miejsce „The Best Showcase” 2018 i 2019, reprezentując Stars4us; IV miejsce „Wiosenne Fanaberie” 2019 w Gnieznie, grupą Stars4us; II miejsce „Street Dance Festival” w Poznaniu, 2017 i 2018, I miejsce w kategorii mini formacje dancehall naUnited Dance Arena 2020 formacją Stars4us.


AGNIESZKA MARCINIAK

Tańczę „na poważnie” od 8 roku życia, od razu we Wrzesińskim ośrodku kultury po szyldem Pulsu. Nasz główny styl to hip hop – z biegiem lat trochę wchodzący w New Age (powiedziałabym, że mój główny obecnie – ale jak to ja, lubię mieszać style). Generalnie uwielbiam każdy styl i próbowałam swoich sił w większości : dancehall, house, locking, waacking, trochę popping. Konkursy w całej Polsce – formacje (na dobrą sprawę od samego początku tanecznej kariery) i mini formacje: Mosina, Poznań, Bydgoszcz, Kościan, Gniezno, Warszawa (Egurrola), Głowno, Września, Opalenica, Brodnica itd. – praktycznie zawsze miejsce na podium.


MAX SOBIECH

Max swoją taneczną przygodę rozpoczął 7 lat temu, gdy chodził jeszcze do szkoły podstawowej. W swoich pierwszych zajęciach uczestniczył pod okiem Instruktorów z Born To Dance. W 2017 roku dołączył do ekipy TWT wraz z młodszym bratem, gdzie zdobywali razem wiedzę na temat stylów takich jak Hip-Hop, Popping i Locking. Uczestniczył on w wielu prestiżowych pokazach w jednych z największych miast polski takich jak np. Toruń lub Warszawa. Taniec stał się jego częścią życia i rozwija się teraz głownie w stylu Hip-Hop. Bierze on aktywny udział w środowisku tanecznym, uczestniczy w wielu warsztatach oraz nie przestaje się rozwijać.

Osiągnięcia: l miejsce „Street Dance Sesion Opalenica” 2019 formacją TWT, 19 miejsce mistrzostwa polski „IDO” 2019 w kategorii Hip-Hop solo pow. 16, ll miejsce „Wiosenny Turniej Formacji Tanecznych Mosina” 2019 formacją TWT, ll miejsce „Wiosenne Fanaberie” Hip-Hop Solo, ll miejsce „Ogólnopolski Turniej Tańca Kościan” 2019 formacją TWT.


PIOTR PI KACZMAREK

Reprezentant oraz założyciel TOP DAWGZ! Pierwsze taneczne kroki stawiał w 2008 roku w Poznańskim klubie Fresh. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął doskonaląc swoje umiejętności w Hip Hopie i Lockingu, lecz po paru latach zdecydował się na pierwszy z tych dwóch. Swój taniec głownie opiera na stylu, kreatywności i charakterze, które wypracowuje godzinami na jamach ,zawodach i treningach. Wielokrotny reprezentant Polski na zawodach za granicą oraz wielokrotny organizator różnych wydarzeń tanecznych na terenie całego kraju.

Jego osiągnięcia to między innymi:
Pop City London 2020 – top 8, Groove Contest 2019 – 1 miejsce, SDK Poland 2019 – 2 miejsce, Kulture of Hype and Hope (Holandia) – 1 miejsce, Rytm Ulicy 2019 – 1 miejsce Hip Hop, Pop City 2019 (Londyn ,UK) – top 16, Wirująca Strefa 2018 – 1 msc allstyles 3 vs 3, hip hop – top 16, Ghetto Dance Style Battle( Ryga) – 1 msc Hip Hop, 1 miejsce all styles 3 vs 3, Gdańsk Dźwiga Muzę 2018-1 miejsce, Rytm Ulicy 2018 – 2msc 2vs2 HH, Urban Styles 2018 -2 miejsce hh 1vs1 , 1 allstyles 4vs4, Tancbuda Challenge 2018 -2 miejsce, Rock the 3 City – 2miejsce , Juste Debout UK 2018 – Top 8, Pop City 2018 Uk – top 16 , Wirująca Strefa 2017 – 1 i 3 miejsce hip hop, The Hip Hop Vibe Battle 2017 Kijów Ukraina – top 4, Funk The Trinity 2017 Bristol UK – 2 miejsce, West Country Clash 2017 Swindon UK – 2 miejsce , Gdańsk Dźwiga Muzę 2017 – 2 miejsce, Baltic Games Hype Up Contest 2016 i 2017 – 1 miejsce, Rytm Ulicy 2017 – 1 miejsce , Berliner Hip Pop Battle 2017 Berlin Niemcy – top 8, Hip Hop Pfingst Camp 2017 Hannover Niemcy – 1 miejsce, Urban Style 2017 – 2 miejsce, Entry Street 2017 -1 miejsce, Wirująca Strefa 2016 – 2 miejsce 1 vs 1, Wirująca Strefa 2016 – 1 miejsce 2 vs 2, Eat Your Feet vol.5 – 1 miejsce, DźwiękZłam 2016 – 1 miejsce, Infinite Force 2015 i 2016 – 2 miejsce, Groove Contest 2013 – 3 miejsce w kategorii hip hop 1vs1, Groove contest 2011 – 3 miejsce w kategorii hip hop 1vs1, Eye to Eye battle – 2 miejsce w kategorii hip hop 2vs2, Groove Contest 2012 – 1 miejsce w kategorii hip hop crew, Groove Contest 2014 – 1 miejsce w kategorii hip hop 1vs1 , Poznan Moves 2015 – 2 miejsce w kategorii hip hop 1vs1, Groove Contest 2011 – 1 miejsce w kategorii hip hop crew , Big Dance Elite – 3 miejsce w kategorii hip hop 1vs1 , Juste Debout Poland 2016 – best 8 w kategorii hip hop 2vs2, SDK Poland 2015 – półfinał w kategorii hip hop 1vs1, Wirująca Strefa 2014 – 1 miejsce w kategorii hip hop 2 vs 2 , Can You Rock Me? 2013 – 1 miejsce w kategorii hip hop 1vs1.