DANCEHALL OR DIE XXVIX (WORKSHOPS) – 14.03.2021

INSTRUKTORZY:
Monika Cichocka, Paulina Wiszowata & aMagda Medżik Mieczkowska

FOTORELACJA – DANCEHALL OR DIE KIDS
FOTORELACJA – DANCEHALL OR DIE


DANCEHALL OR DIE XXVIX (CONTEST) – 13.03.2021

JURY:
Monika Cichocka, Paulina Wiszowata & Magda Medżik Mieczkowska

FOTORELACJA – DANCEHALL OR DIE KIDS
FOTORELACJA – DANCEHALL OR DIE
VIDEORELACJA

WYNIKI:
SOLO DO LAT 10
1. Kalina Tomaszewska
2. Matylda Adamczyk
3. Justyna Śmieja
4. Zuzia Szulc
SOLO 11-14 LAT
1. Nadia Drożyńska
2. Agata Puzio
3. Julia Jagodzińska
4. Ola Masztalerz
DUETY DO LAT 10
1. Justyna Śmieja i Matylda Adamczyk
2. Natalia Żak i Antonina Kwiatkowska
3. Kinga Nowak i Oliwia Jabłońska
DUETY 11- 14 LAT
1. Anya i Maja
2. Julia Jagodzińska i Martyna Krzykanowska
3. Sara Olejniczak i Tola Maślińska
FORMACJE DO LAT 10
1. Mini Sezam
2. B Gyals
3. Keeponki
MINI FORMACJE 11-14 LAT
1. Skaza Squad
2. Błyskotki
3. Superstars
FORMACJE 11-14 LAT
1. Dancehall Kids
2. Sztosy
3. Top Squad
SOLO 15-19
1. Weronika Kłódkowska
2. Karolina Butowska
3. Karina Wabiszewska Kari
4. Julia Cielak
SOLO 19+
1. Agata Ligas
2. Karolina Jędrasik
3. Aga Pokojska
4. Gosia Bajerska
DUETY 15-19 LAT
1. Wajda i Sikor
2. Wiczka i Benova
3. Martyna Golał i Julia Mikołajska
DUETY 19+
1. Klaudia Wódecka i Klaudia Lewandowska
2. Ewa Borek i Patryk Wyskocki
3. Julia Jabłońska i Julia Matuszewska
MINI FROMACJE 15-19 LAT
1. Equaflow
2. IDS
3. Spring Gyals
MINI FORMACJE 19+
1. Gdzie jest miłość?
2. Stars4Us
3. Wild Stars
FORMACJE 15-19 LAT
1. Czym jest sezam
2. Bad Like Yaz
3. Wymiataczki
FORMACJE 19+
1. Uptown Gyalz
2. Wild Army
3. Flawless


DANCEHALL OR DIE XXVIII (WORKSHOPS) – 14.12.2019

INSTRUKTORZY:
Sonia Soupha & Andrey Boyko

FOTORELACJA


DANCEHALL OR DIE XXVII (WORKSHOPS) – 17.03.2019

INSTRUKTORZY:
Aya Level, Mdy Blazin & Medżik

FOTORELACJA


DANCEHALL OR DIE XXVII & SPECIAL GYAL WORLD (CONTEST) – 16.03.2019

JURY:
Aya Level, Mdy Blazin & Medżik

FOTORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW 

FINAŁY:
WALKA O 1 MIEJSCE – SPECIAL GYAL
WALKA O 1 MIEJSCE POW. 16 LAT
WALKA O 1 MIEJSCE 12-16 LAT
WALKA O 1 MIEJSCE DO LAT 11

WYNIKI:
1 VS 1 DO LAT 11:
1. Olga Glegocińska
2. Julia Lans
3. Pola Lament
4. Laura Kardasz
MINI-FORMACJE DO LAT 11:
1. Flow Kids
2. Superstars
3. Juniorki
FORMACJE DO LAT 11:
1. Chatty Chatty Crew
2. Likkle Chaka
3. Sweetness
4. Big Up Crew
5. Superstars
6. Happy Flow
1 VS 1 12-16 LAT:
1. Martyna Gramza
2. Malwina Gorzelańczyk
3. Maja Cebulska
4. Zuzia Wlach
MIN-FORMACJE 12-16 LAT:
1. Easy Nuh
2. Spice Team
3. Ids Gyals
4. Small Happy Crew
FORMACJE 12-16 LAT:
1. Żelki
2. Original Squad
3. Bang Bang Crew
4. Mad Groovin
5. Elite Gyals
6. Bad Groovin
1 VS 1 POWYŻEJ LAT 16:
1. Paulina Wiszowata
2. Ania Bogunia
3. Zuza Szeliga
4. Klaudia Koralewska
MIN-FORMACJE POWYŻEJ LAT 16:
1. Mad Attitude
2. Flashy Crew
3. Fully Bad
4. Ova Dweet
FORMACJE POWYŻEJ LAT 16:
1. Beyond Limitz
2. Venus
3. Flawless
4. The Cats
5. Uptown Gyalz
6. Wazzup Gyals
SPECIAL GYAL
1. Paulina Wiszowata


DANCEHALL OR DIE XXVI (WORKSHOPS) – 17-18.11.2018

INSTRUKTORZY:
Queensy Blazin, Fatou Tera, Chris Icon & Camron One Shot

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XXVI & DANCEHALL MASTER WORLD (CONTEST) – 17.11.2018

JURY:
Queensy Blazin, Fatou Tera & Chris Icon

FOTORELACJA
VIDEORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW 

WYNIKI:
FORMACJE DO LAT 12:
1. Syvah Squad
2. Żelki (Jelly Beans)
3. Bang Bang Crew
4. Superstars (Darłowo)
5. Chatty Chatty Crew
6. Flow Kids

GRAND PRIX: Superstars (Swarzędz)
SOLO:
1. Magda Mieczkowska
2. Kryspin
3. Wojtek Osiejwski
GRAND PRIX: Paulina Wiszowata
FORMACJE:
1. So-So Jammin
2. Dancehall Mafia
3. Flawless
4. Venus
5. Gun Shot Crew
6. Uptown Gyalz
GRAND PRIX: Skills


DANCEHALL OR DIE XXV (WORKSHOPS) – 17-18.03.2018

INSTRUKTORZY:
Sonia Soupha, Aya Level & Marthe Vangeel

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XXV & SPECIAL GYAL (CONTEST) – 17.03.2018

JURY:
Sonia Soupha, Aya Level & Marthe Vangeel

FOTORELACJA
VIDEORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW 

WYNIKI:
SOLO DO LAT 11:
1. Nicole Stępniewska
2. Blanka Szczepaniak
3. Martyna Nowak
4. Agata Puzio
FORMACJE DO LAT 11:
1. Superstars – Darłowo
2. Bang Bang Crew
3. Lil Babies
4. Sweetness
5. Chatty Chatty Crew/Likkle Chaka
6. Superstars – Swarzędz
SOLO 12-15 LAT:
1. Weronika Kłódkowska
2. Zuza Sawicka
3. Martyna Gramza
4. Klaudia Raich
FORMACJE 12-15 LAT:
1. The Cats
2. Skills
3. Bad Groovin
4. Ova Dweet
5. Mad Groovin
6. IDS Gyals
SOLO OD LAT 16:
1. Wiszka
2. Zuza Szeliga
3. Klaudia Kozakowska
4. Natalia Ohler
FORMACJE OD LAT 16:
1. Babeczki Podlaskie
2. Moun Inik
3. Uptown Gyalz
4. So! Dancehall
5. Venus
6. Flawless
SPECIAL GYAL:
1. Zuza Szeliga


DANCEHALL OR DIE XXIV (WORKSHOPS) – 9.12.2017

INSTRUKTORZY:
Nick & Prince BLACK EAGLES

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XXIII & DANCEHALL MASTER WORLD (WORKSHOPS) – 18-19.11.2017

INSTRUKTORZY:
Ola Pierożyńska, Queensy, Rudy, Camron One-Shot

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XXIII & DANCEHALL MASTER WORLD (CONTEST) – 18.11.2017

JURY:
Ola Pierożyńska, Queensy & Rudy

FOTORELACJA
VIDEORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW Ola
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW Queensy
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW Rudy

WYNIKI:
FORMACJE KIDS:
1. Chatty Chatty Crew
2. Żelki
3. Big Up Crew
SOLO:
1. Paulina Wiszowata
2. Magda Miedżkowska
3. Wojtek Osiejewski
FORMACJE:
1. Flawless
2. Mounk Inik
3. Uptown Gyalz


DANCEHALL OR DIE XXII (WORKSHOPS) – 18-19.03.2017

INSTRUKTORZY:
Damion BG, JR Black Eagle, Famous Dancer

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XIX (CONTEST) – 18-19.03.2017

JURY:
Damion BG, JR Black Eagle, Famous Dancer

FOTORELACJA
VIDEORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW

WYNIKI:
FORMACJE DO LAT 11:
1. Superstars Darłowo
2. Bang Bang Crew
3. Lil Babies
4. Chatty Chatty Crew
5. Twisterki
6. Happy Flow
SOLO DO LAT 16:
1. Weronika Kłódkowska
2. Martyna Gramza
3. Ola Szymoniak
4. Wiktoria Stachowiak
FORMACJE 12-16 LAT:
1. Skills
2. Reload Kidz
3. Small Cats
4. Bounce Up
5. Shibby Gyals
6. Twister
SOLO POW. 16 LAT:
1. Ewelina Jędrasik
2. Wiszka
3. Magic
4. Dola
FORMACJE POW. 16 LAT:
1. Infamous
2. Gun Shot
3. And One Crew
4. Venus
5. Step Black
6. Mad Attitude


DANCEHALL OR DIE XXI & SPECIAL GYAL & DANCEHALL WORLD MASTER CHOREO (WORKSHOPS) – 5-6.11.2016

INSTRUKTORZY:
Aya Level, Queensy, Sonia Soupha, Camron One-Shot

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XXI & SPECIAL GYAL & DANCEHALL WORLD MASTER CHOREO (CONTEST) – 5.11.2016

JURY:
Aya Level, Queensy & Sonia Soupha

FOTORELACJA
VIDEORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW

WYNIKI:
SPECIAL GYAL:
1. Paulina Wiszowata
2. Julia Sułecka
SOLO DANCEHALL WORLD MASTER CHOREO:
1. Ola Pierożyńska
2. Mateusz Nowak
3. Izu
FORMACJE DANCEHALL WORLD MASTER CHOREO:
1. Moun Inik
2. Szał ABO
3. Siemanko Gyalz


DANCEHALL OR DIE XX (WORKSHOPS) – 24.04.2016

INSTRUKTORZY:
KateZee, Oldman & Suzi

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XIX (WORKSHOPS) – 12-13.03.2016

INSTRUKTORZY:
Sonia Soupha, Fatou Tera, Rudey Legacy

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XIX (CONTEST) – 12-13.03.2016

JURY:
Sonia Soupha, Fatou Tera, Rudey Legacy

FOTORELACJA
VIDEORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW

WYNIKI:
1 VS 1 DO LAT 15:
1. Martyna Gramza
2. Malwina Gorzelańczyk
3. Nina Kopińska
FORMACJE DO LAT 15:
1. Cat Clan – Small Cats
2. Dancehall Addict
3. Big Bang Crew
DUETY:
1. Dorota Jezierska i Ola Pierożyńska
2. Kryspin i Kajka
3. Touch – Olek Olech i Ola Homa
1 VS 1 POWYŻEJ LAT 15:
1. Di Blackattack
2. Alina Fost
3. Kryspin
FORMACJE POWYŻEJ LAT 15:
1. And One Crew
2. Moun lnik
3. Cat Clan – Step Black


DANCEHALL OR DIE XVIII (WORKSHOPS)
& DANCEHALL INTERNATIONAL POLAND – 28-29.11.2015

INSTRUKTORZY:
Jiff di Bossman, Shortman & LadyCunFaya

FOTORELACJA
VIDEORELACJA – I DZIEŃ


DANCEHALL OR DIE XVIII (CONTEST)
& DANCEHALL INTERNATIONAL POLAND – 28-29.11.2015

JURY:
Jiff di Bossman, Shortman & LadyCunFaya

FOTORELACJA
VIDEORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW

WYNIKI:
1 vs 1 KIDS
1. Klaudia Raich
2. Weronika Hały
3. Patrycja Januszek
FORMACJE
1. Fyah Burnin
2. Angry Chicks
3. Gun Shot
2 vs 2
1. Izu i Agata Rzepka
2. Ania Bogunia i Olga Dyczewska
3. Fyah Attitude
1 vs 1
1. Gosia Kwikert
2. Martyna Juszczak
3. Kaja Sułecka


DANCEHALL OR DIE XVII – SPONTAN EDYCJA (WORKSHOPS) – 25.11.2015

INSTRUKTOR:
Nick BLACK EAGLES (Jamajka)

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XVI (WORKSHOPS) – 21.03.2015

INSTRUKTORZY:
BORN TO DANCE ladies (KateZee, Suzi & Ann), Queensy & Mdy

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XVI (CONTEST) – 21.03.2015

JURY:
Queensy, Mdy & KateZee

FOTORELACJA
VIDEORELACJA

WYNIKI:
1 vs 1 KIDS
1. Nina Kopińska
2. Oliwia Niścioruk
3. Marika Grzelak
1 vs 1 MALE:
1. Kępa
2. Izu
3. Oldman
1 vs 1 FEMALE
1. Gosia Kwikert
2. Justyna Jakubczyk
3. Izu
solo TWERK
1. Ewelina Jędrasik
2. Sylwia Fitek
3. Sandra Śledź
FORMACJE
1. Bashy Crew
2. Blazin Gyals
3. DANCEHALL MAFIA


DANCEHALL OR DIE XV (WORKSHOPS) & DANCEHALL INTERNATIONAL POLAND – 29-30.11.2014

INSTRUKTORZY:
JR Black Eagles, Jiff Di Bossman & Andrey Boyko

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XV (CONTEST) & DANCEHALL INTERNATIONAL POLAND – 29.11.2014

JURY:
Andrey Boyko, Jiff Di Bossman, JR Black Eagles

FOTORELACJA
VIDEORELACJA
VIDEORELACJA – POKAZ SĘDZIÓW

WYNIKI:
formacje do lat 15:
1. CatClan – Small Cats
2. Dancehall Addict
3. Twisterki – BORN TO DANCE
formacje pow. 15 lat:
1.Fyah Burnin
2. CatClan – Step Black
3. VENUS
2 vs 2:
1. Vaiva Vitkute i Deimante Fofonoviene
2. Aga Grzędzicka i Magda Jaks
3. Kamila Kornas i Karolina Sopata
1 vs 1:
1. Aga Morko
2. Vaiva Vitkute
3. Monika Cichocka


DANCEHALL OR DIE XIV – SPONTAN EDYCJA (WORKSHOPS) – 26.10.2014

INSTRUKTOR:
Chazou (Alliance Kingz)

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XIII (WORKSHOPS) – 27-28.09.2014

INSTRUKTORZY:
Lil`Gbb, Oldman, Chris Icon & Jiff Di Bossman

FOTORELACJA I
FOTORELACJA II
VIDEORELACJA – Lil`Gbb
VIDEORELACJA – Oldman
VIDEORELACJA – Chris Icon
VIDEORELACJA – Jiff Di Bossman
VIDEORELACJA – FOOT A TALK by Jiff Di Bossman


DANCEHALL OR DIE XIII (CONTEST) – 26.09.2014

JURY:
Lil`Gbb, Chris Icon & Oldman

FOTORELACJA CZĘŚĆ I
FOTORELACJA CZĘŚĆ II
VIDEORELACJA

WYNIKI:
solo do 15:
1. Klaudia Raich
2. Amelia Zbierska
3. Malwina Gorzelańczyk
solo pow. 15:
1. Klaudia Kępińska
2. Gosia Kwikert
3. Olek Olech
formacje:
1. DANCEHALL MAFIA
2. Cat Clan – Small Cats
3. BoatCity Gyalz
4 vs 4:
1. DANCEHALL MAFIA


DANCEHALL OR DIE XII – SPONTAN EDYCJA (WORKSHOPS) – 31.07.2014

INSTRUKTOR:
Blazer Frass (Jamaica)

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE XI (WORKSHOPS) – 1.06.2014

INSTRUKTORZY:
Dafne Bianchi & Camron One Shot

FOTORELACJA
VIDEORELACJA 
VIDEORELACJA – Dafne Bianchi
VIDEORELACJA – Camron One Shot


DANCEHALL OR DIE X (CONTEST) – 26.04.2014

JURY:
Kasia Żabka Miazga, Ale Camara & Oldman

FOTORELACJA
VIDEORELACJA I
VIDEORELACJA II

WYNIKI:
solo do 15:
1. Klaudia Raich
2. Julia Gizelska
3. Amelia Zbierska
solo pow. 15:
1. Zuza Kleban
2. Gosia Kwikert
3. Olek Olech
duety:
1. Olek i Rocia
2. Ola Han i Zuza Kleban
3. Gosia Kwikert i Karolina Drożdżowska
formacje:
1. Mad East Crew
2. BoatCity Gyalz
3. Fresh Attitude
5 vs 5:
1. Save The Beat


DANCEHALL OR DIE IX (WORKSHOPS) – 29-30.03.2014

INSTRUKTORZY:
Aya & Andrey Boyko

FOTORELACJA
VIDEORELACJA – Aya
VIDEORELACJA – Andrey Boyko I
VIDEORELACJA – Andrey Boyko II
VIDEORELACJA – Andrey Boyko III


DANCEHALL OR DIE VIII (CONTEST) – 18.01.2014

JURY:
Kasia Mad Katie Kuwałek, Ilona Tadla & Oldman

FOTORELACJA
VIDEORELACJA

WYNIKI:
solo do 15:
1. Klaudia Raich
2. Oliwia Fiałkowska
3. Malwina Gorzelańczyk
solo pow. 15:
1. Agata Rzepka
2. Gosia Kwikert
3. Kasper Wołejszo
duety:
1. Olek i Rocia
2. Monika Prus i Magda Łyczak
3. Gosia Kwikert i Karolina Drożdżowska
formacje:
1. Pretty Wine Crew
2. CatClan – Small Cats
3. Fresh Attitude


DANCEHALL OR DIE VII (WORKSHOPS) – 7.12.2014

INSTRUKTORZY:
Lil`Gbb & Blaakow Dancer

FOTORELACJA
VIDEORELACJA 
VIDEORELACJA – Blaakow Dancer
VIDEOREALCJA – Lil`Gbb


DANCEHALL OR DIE VI (WORKSHOPS) – 8.06.2013

INSTRUKTOR:
Mad Mike

FOTORELACJA


DANCEHALL OR DIE V (WORKSHOPS) – 20.04.2013

INSTRUKTORZY:
KateZee, Suzi & Oldman

FOTORELACJA


DANCEHALL OR DIE IV (WORKSHOPS) – 16.03.2013

INSTRUKTOR:
Lil`Gbb

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE III (WORKSHOPS) – 12.01.2013

INSTRUKTOR:
Swaggi Maggi

FOTORELACJA
VIDEORELACJA


DANCEHALL OR DIE II (WORKSHOPS) – 3.08.2012

INSTRUKTORZY:
KateZee, Suzi & Oldman


DANCEHALL OR DIE I (WORKSHOPS) – 6.07.2012

INSTRUKTORZY:
KateZee, Suzi & Oldman