Obóz Tik Tok z Born to Dance

Skierowny jest dla dzieci od 7 roku życia.

☀ TERMIN ☀
26.06.-30.06.2022

☀ MIEJSCE ☀
Dom Wczasowy „Jaś” w Szklarskiej Porębie

☀ CENA ☀
1099 zł

☀ W CENIE ☀
– dojazd autokarem
– pełne wyżywienie
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– opieka wychowawcza i instruktorska
– spotkanie i zajęcia z gwiazdą Tik Toka
– zajęcia taneczne z wykwalifikowaną kadrą BORN TO DANCE
– nauka układów i filmiki na tik toka
– wycieczka z przewodnikiem
– gry i zabawy

☀ ZAPISY ☀
Formularz zgłoszeniowy :
https://forms.gle/AhNLUJ2wPMaAV5ue7
Mailowo – obozy@funfabryka.pl
Telefonicznie – 505 437 300
Przy zapisach wymagany zadatek w wysokości 300 zł.
Reszta kwoty płatna według uznania do 31 maja 2022.
OBÓZ ZGŁASZANY DO KURATORIUM

☀ SZCZEGÓŁY ☀
WAKACJE DLA DZIECI LATO 2022
LICZBA UCZESTNIKÓW:
30 uczestników
ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE:
Każdy turnus rozpoczyna się obiadem w 1 dniu i kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu.
WIEK UCZESTNIKÓW:
Na turnus przyjmujemy dzieci od 7 roku życia. Nie przewidujemy odstępstw od zasady minimalnego wieku przyjęcia na turnus, co jest związane z możliwością realizacji programu turnusu.
OPIS:
Obóz Tik Tok z Born to Dance organizowany w Szklarskiej Porębie, w Domu Wczasowym „Jaś” ul. Piastowska 27 skupiony jest na rozwijaniu kreatywności, asertywności oraz pracy zespołowej. Uczestnicy podczas kolonii będą mieli możliwość poznania tajników tworzenia krótkich filmików za pomocą popularnej aplikacji. Oprócz tego, uczestnicy będą mieli okazje poprzez zabawę i treningi poznać świat kultury tanecznej Hip Hop.
O MIEJSCU:
Szklarska Poręba to niewielka miejscowość położona w dolinie rzeki Kamiennej, na Dolnym Śląsku. Ulokowała się ona przepięknie pomiędzy Karkonoszami a Górami Izerskimi, nieopodal granicy z Republiką Czeską. Dom Wczasowy „Jaś” zlokalizowany jest w najstarszej dzielnicy miasta – Szklarskiej Porębie Dolnej, co pozwala uniknąć hałasu i zgiełku komercyjnej części miasta, a jednocześnie zapewnia dogodny dostęp do miejskich i górskich atrakcji. Otoczony zielenią drzew, na rozstaju malowniczych, pieszych szlaków turystycznych, m.in. Szlaku Walońskiego.
ZAKWATEROWANIE:
Uczestnicy turnusu będą zakwaterowani w pokojach z łazienką, TV, czajnikiem oraz internetem WI-FI.
WYŻYWIENIE:
Zapewniamy 3 główne posiłki tj. śniadania, obiady (2 dania) i kolację oraz deser podawany do obiadu. Do każdego posiłku podawane są napoje zimne lub ciepłe. Śniadania i kolacje podawane w formie szwedzkiego stołu.
PROGRAM EDUKACYJNO-SPORTOWY:
Program zawiera wiele elementów wiedzy technicznej związanej z krótkimi nagraniami oraz wspaniałej zabawy i wyzwań. W czasie trwania turnusu nasi uczestnicy będą bawić się w świecie tańca i muzyki. Nie zabraknie również gier i zabaw sportowych i edukacyjnych oraz wycieczki z przewodnikiem.
ORGANIZATOR TURYSTYKI:
Organizatorem turnusu jest uznana firma, której dyrektor jest pionierem organizacji wypoczynku aktywnego. Ten turnus jest prowadzony i organizowany przez Fun Fabrykę z siedzibą w Swarzędzu. Szkoła Tańca BORN TO DANCE od 2002 roku rozpoczęła realizację autorskiego projektu pod nazwą BORN TO DANCE SUMMER CAMP i do dnia dzisiejszego nasza firma organizuje kolonie, obozy taneczne oraz wakacyjne programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które chcą uczestniczyć w ciekawych i aktywnych formach wypoczynku z tańcem i muzyką.
Nasze turnusy są organizowane z pasją. Głównym naszym celem jest zabawa, edukacja i niesamowite pozytywne doświadczenia dla naszych uczestników. Stosujemy zasadę braku tolerancji dla jakichkolwiek objawów przemocy. Oznacza to, że nie tolerujemy jakichkolwiek zachowań agresywnych i niewłaściwego zachowania. Zwracamy także szczególną uwagę na bezpieczeństwo życia i zdrowia naszych uczestników.
KONTAKT Z ORGANIZATOREM:
Telefon: 502 312 863 i 502 360 383
www.funfabryka.pl
PŁATNOŚĆ I ZAPISY:
Podstawą rezerwacji miejsca na danym turnusie jest wpłata zadatku. Zadatek musi być wpłacony na rachunek bankowy organizatora lub osobiście.
ZADATEK:
Przy zapisach wymagany zadatek w wysokości 300 zł. Reszta kwoty płatna według uznania do dnia 31 maja 2022 roku.
OPIEKA:
Opiekę wychowawczą nad uczestnikami turnusu spełniają osoby, które posiadają kwalifikacje określone w przepisach Ministra Edukacji Narodowej w tym zakresie. Większość wychowawców turnusów w Ośrodku Słoneczna posiada ukończone studia wyższe, magisterskie. Większość kadry wychowawczej posiada wykształcenie sportowe ze specjalizacją taniec. Kierownik turnusu posiada kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne, ukończone studia wyższe, kwalifikacje państwowe dla kierowników kolonii i obozów.
Opiekę medyczną na turnusach zapewnia kwalifikowany ratownik medyczny – zgodnie z przepisami art. 13, 1-3 ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Cała kadra wychowawcza, kierownicza i medyczna jest zgłoszona do właściwej Delegatury Kuratorium Oświaty.
REJESTRACJA OBOZU:
Każdy turnus, zgodnie z przepisami Ministra Edukacji Narodowej jest zgłaszany na 21 dni przed jego rozpoczęciem do właściwej Delegatury Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
Udostępnione zostaną dla Państwa dokumenty obozowe (karta uczestnika, regulamin obozu, regulamin kąpieli) oraz umowa, które należy złożyć do 31 maja 2022 roku.