BORN TO DANCE KIDS Summer Camp 2022

Obóz taneczno-sportowy dla dzieci w wieku 7 – 13 lat.

☀️TERMIN ☀️
4 – 8 lipca 2022 roku

☀️ MIEJSCE ☀️
Ośrodek Słoneczna
ul. Poznańska 28
64 – 410 Sieraków

☀️ CENA ☀️
1149 zł – przy zgłoszeniu do końca 2021 roku
1249 zł – przy zgłoszeniu od 1.01.2022 roku
UWAGA!!!!
ZNIŻKA 50 ZŁ DLA UCZESTNIKÓW Z 2021 ROKU

☀️ ZAPEWNIAMY ☀️
– pełne wyżywienie w restauracji 100 jezior
– zakwaterowanie w domkach przy plaży (w każdym domku łazienka i lodówka)
– ubezpieczenie
– opieka wychowawcza i instruktorska
– zajęcia taneczne z wykwalifikowaną kadrą BORN TO DANCE (minimum 4h dziennie)
– zajęcia sportowe
– gry i zabawy z nagrodami
– materiały foto i video z obozu robione przez firmę Madelefant
– limitowana koszulka lub inna niespodzianka obozowa firmy Xluziw

☀️ZDJĘCIA Z ZESZŁEGO ROKU☀️
https://www.facebook.com/media/set?vanity=borntodancepl&set=a.4565653886787046

☀️ZAPISY☀️
Formularz zgłoszeniowy :
https://forms.gle/fhqxWwfAnvtsY5hU6
Mailowo – obozy@funfabryka.pl
Telefonicznie – 505 437 300
Przy zapisach wymagany zadatek w wysokości 300 zł.
Reszta kwoty płatna według uznania do 25 czerwca 2021 roku.
W mailu udostępnione zostaną dokumenty obozowe (karta uczestnika, regulamin obozu, regulamin kąpieli) oraz umowa.
OBÓZ ZGŁASZANY DO KURATORIUM !

☀️SZCZEGÓŁY☀️
WAKACJE DLA DZIECI LATO 2022
BORN TO DANCE KIDS SUMMER CAMP (SIERAKÓW)
LICZBA UCZESTNIKÓW:
30 uczestników
ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE:
Każdy turnus rozpoczyna się obiadem w 1 dniu i kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu.
WIEK UCZESTNIKÓW:
Na turnus przyjmujemy dzieci od 7 roku życia. Turnus ten jest przeznaczony przede wszystkim dla dzieci, które pierwszy raz jadą na kolonie, a rodzice chcą sprawdzić, czy dziecko poradzi sobie w nowym środowisku. Z tego też powodu turnus ten trwa 5 dni. Nie przewidujemy odstępstw od zasady minimalnego wieku przyjęcia na turnus, co jest związane z możliwością realizacji programu turnusu.
OPIS:
BORN TO DANCE KIDS SUMMER CAMP jest organizowany w Sierakowie w Ośrodku Słoneczna ul. Poznańska 28 nawiązuje do sportowego obozu o profilu tańca ulicznego, a uczestnicy poznają poprzez zabawę i treningi świat kultury tanecznej w różnych stylach. Szczególnie zwraca się uwagę na pewne nabyte umiejętności taneczno-praktyczne. Zachowując znane obrzędy naszych kolonii i obozów (taniec w kole, turnieje i inne gry i konkursy), wprowadzimy naszych uczestników w nowy program taneczny.
O MIEJSCU:
Ośrodek Słoneczna jest zdaniem organizatora najlepszym obiektem turystycznym w Wielkopolsce. Ośrodek Słoneczna to kompleks znajdujący się nad brzegiem Jeziora Jaroszewskiego w Sierakowie – turystycznym centrum Regionu Pojezierza Sierakowsko – Międzychodzkiego. Dzięki ogromnej pracy udało się przygotować obiekt w taki sposób, aby spełniał najwyższe standardy do wypoczynku i rekreacji tanecznej, zachowując jednocześnie piękno wnętrz.
ZAKWATEROWANIE:
Uczestnicy turnusu będą zakwaterowani w kompleksie domków przy plaży (4-5 osobowych z łazienkami). Każdy pokój jest wyposażona w meble (łóżka, szafę stolik foteliki, lodówkę) i posiada WI-FI.
WYŻYWIENIE:
W każdym osobodniu zapewnia się 3 główne posiłki tj. śniadania, obiady (2 dania) i kolację oraz deser podawany do obiadu. Do każdego posiłku podawane są napoje zimne lub ciepłe. Posiłki odbywają się w restauracji 100 Jezior.
PROGRAM EDUKACYJNO-SPORTOWY:
W czasie trwania turnusu nasi uczestnicy tancerze bawią się w świat tańca i muzyki. W naszym programie uwzględniono następujące zajęcia:
– zajęcia taneczne
– gry i zabawy edukacyjne
– imprezy
– gry i zabawy sportowe.
ORGANIZATOR TURYSTYKI:
Organizatorem turnusu jest uznana firma, której dyrektor jest pionierem organizacji wypoczynku aktywnego. Ten turnus jest prowadzony i organizowany przez Fun Fabrykę z siedzibą w Swarzędzu. Szkoła Tańca BORN TO DANCE od 2002 roku rozpoczęła realizację autorskiego projektu pod nazwą BORN TO DANCE SUMMER CAMP i do dnia dzisiejszego nasza firma organizuje kolonie, obozy taneczne oraz wakacyjne programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które chcą uczestniczyć w ciekawych i aktywnych formach wypoczynku z tańcem i muzyką.
Nasze turnusy są organizowane z pasją. Głównym naszym celem jest zabawa, edukacja i niesamowite pozytywne doświadczenia dla naszych uczestników. Stosujemy zasadę braku tolerancji dla jakichkolwiek objawów przemocy. Oznacza to, że nie tolerujemy jakichkolwiek zachowań agresywnych i niewłaściwego zachowania. Zwracamy także szczególną uwagę na bezpieczeństwo życia i zdrowia naszych uczestników.
KONTAKT Z ORGANIZATOREM:
Telefon: 502 312 863 i 502 360 383
www.funfabryka.pl
PŁATNOŚĆ I ZAPISY:
Podstawą rezerwacji miejsca na danym turnusie jest wpłata zadatku. Zadatek musi być wpłacony na rachunek bankowy organizatora lub osobiście.
ZADATEK:
Przy zapisach wymagany zadatek w wysokości 300 zł. Reszta kwoty płatna według uznania do dnia 25 czerwca 2022 roku.
OPIEKA:
Opiekę wychowawczą nad uczestnikami turnusu spełniają osoby, które posiadają kwalifikacje określone w przepisach Ministra Edukacji Narodowej w tym zakresie. Większość wychowawców turnusów w Ośrodku Słoneczna posiada ukończone studia wyższe, magisterskie. Większość kadry wychowawczej posiada wykształcenie sportowe ze specjalizacją taniec. Kierownik turnusu posiada kilkuletnie doświadczenie pedagogiczne, ukończone studia wyższe, kwalifikacje państwowe dla kierowników kolonii i obozów.
Opiekę medyczną na turnusach zapewnia kwalifikowany ratownik medyczny – zgodnie z przepisami art. 13, 1-3 ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Cała kadra wychowawcza, kierownicza i medyczna jest zgłoszona do właściwej Delegatury Kuratorium Oświaty.
REJESTRACJA OBOZU:
Każdy turnus, zgodnie z przepisami Ministra Edukacji Narodowej jest zgłaszany na 21 dni przed jego rozpoczęciem do właściwej Delegatury Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
Udostępnione zostaną dla Państwa dokumenty obozowe (karta uczestnika, regulamin obozu, regulamin kąpieli) oraz umowa, które należy złożyć do 25 czerwca 2022 roku.