BORN TO DANCE KIDS SUMMER CAMP 2019

BORN TO DANCE KIDS summer camp 2019 !!!

WYJAZD
10:15 zbiórka
10:30 wyjazd 
Ul. Komandoria, parking za R. Środka w kierunku Term Maltańskich

☀ TERMIN ☀
7-12 lipca 2019 

☀ MIEJSCE ☀
Ośrodek Słoneczna
ul. Poznańska 28
64-410 Sieraków
 
☀ CENA ☀
1039 zł przy zapisach do 31 grunia 2018
1139 zł przy zapisach po 31 grudnia 2018
UCZESTNICY OBOZU 2018:
989 zł przy zapisach do 31 grunia 2018
1089 zł przy zapisach po 31 grudnia 2018
 
☀ W CENIE ☀
-transport
-pełne wyżywienie w restauracji 100 jezior
-zakwaterowanie w domkach przy plaży (w każdym domku łazienka i lodówka)
-ubezpieczenie
-opieka wychowawcza i instruktorska
-zajęcia taneczne z wykwalifikowaną kadrą BORN TO DANCE
-zajęcia sportowe
-gry i zabawy z nagrodami
-materiały foto i video z obozu robione przez firmę Madelefant.
 
Ośrodek o wysokim standardzie.
Zapewnione pełne wyżywienie w restauracji „100 jezior”.
Domki znajdują się przy samej strzeżonej plaży i molo.
 
☀ ZDJĘCIA Z ZESZŁEGO ROKU ☀
 
☀ FILMIK Z ZESZŁEGO ROKU ☀
 
☀ FILMIK Z FINAŁU ☀
 
☀ ZAPISY ☀
Mailowo – borntodance@funfabryka.pl
Telefonicznie – 502 312 863, 502 360 383
Przy zapisach wymagana zaliczka bezzwrotna 300 zł.
Reszta kwoty płatna według uznania do 30 czerwca 2019.
1 maja udostępnione zostaną dokumenty obozowe (karta uczestnika, regulamin obozu oraz regulamin kąpieli),
które należy złożyć do 30 czerwca 2019.
OBÓZ ZGŁASZANY DO KURATORIUM !
 
☀☀☀ SZCZEGÓŁY ☀☀☀
WAKACJE DLA DZIECI LATO 2019
LETNIA SZKOŁA TAŃCA
BORN TO DANCE KIDS SUMMER CAMP (SIERAKÓW)
LICZBA UCZESTNIKÓW:
30 uczestników
ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE:
Każdy turnus rozpoczyna się obiadem w 1 dniu i kończy się śniadaniem w dniu wyjazdu.
WIEK UCZESTNIKÓW:
Na turnus przyjmujemy dzieci od 7 roku życia. Turnus ten jest przeznaczony przede wszystkim dla dzieci, które pierwszy raz jadą na kolonie, a rodzice chcą sprawdzić, czy dziecko poradzi sobie w nowym środowisku. Z tego też powodu turnus ten trwa 5 osobodni. Nie przewidujemy odstępstw od zasady minimalnego wieku przyjęcia na turnus, co jest związane z możliwością realizacji programu turnusu.
OPIS:
LETNIA SZKOŁA TAŃCA BORN TO DANCE KIDS SUMMER CAMP jest organizowany w Sierakowie w Ośrodku Słoneczna ul. Poznańska 28 nawiązuje do sportowego obozu o profilu tańca ulicznego, a uczestnicy poznają poprzez zabawę i treningi świat kultury tanecznej w różnych stylach. Szczególnie zwraca się uwagę na pewne nabyte umiejętności taneczno-praktyczne. Zachowując znane obrzędy naszych kolonii i obozów (taniec w kole, turnieje i inne gry i konkursy ), wprowadzimy naszych uczestników w nowy program taneczny.
O MIEJSCU:
Ośrodek Słoneczna jest zdaniem organizatora najlepszym obiektem turystycznym w Wielkopolsce. Ośrodek Słoneczna to kompleks znajdujący się nad brzegiem Jeziora Jaroszewskiego w Sierakowie – turystycznym centrum Regionu Pojezierza Sierakowsko – Międzychodzkiego. Dzięki ogromnej pracy udało się przygotować obiekt w taki sposób, aby spełniał najwyższe standardy do wypoczynku i rekreacji tanecznej, zachowując jednocześnie piękno wnętrz.
ZAKWATEROWANIE:
Uczestnicy turnusu będą zakwaterowani w kompleksie domków przy plaży (4-5 osobowych z łazienkami). Każdy pokój jest wyposażona w meble (łóżka, szafę stolik foteliki, lodówkę) i posiada WI-FI.
WYŻYWIENIE:
W każdym osobodniu zapewnia się 3 główne posiłki tj. śniadania, obiady (2 dania) i kolację oraz deser podawany do obiadu. Do każdego posiłku podawane są napoje zimne lub ciepłe. Posiłki odbywają się w restauracji 100 Jezior.
PROGRAM EDUKACYJNO-SPORTOWY:
W czasie trwania turnusu nasi uczestnicy tancerze bawią się w świat tańca i muzyki. W naszym programie uwzględniono następujące zajęcia:
– zajęcia taneczne
– gry i zabawy edukacyjne
– imprezy
– gry i zabawy sportowe.
ORGANIZATOR TURYSTYKI:
Organizatorem turnusu jest uznana firma, której dyrektor jest pionierem organizacji wypoczynku aktywnego. Ten turnus jest prowadzony i organizowany przez Fun Fabrykę z siedzibą w Swarzędzu. Szkoła Tańca BORN TO DANCE od 2002 roku rozpoczęła realizację autorskiego projektu pod nazwą BORN TO DANCE SUMMER CAMP i do dnia dzisiejszego nasza firma organizuje kolonie, obozy taneczne oraz wakacyjne programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, które chcą uczestniczyć w ciekawych i aktywnych formach wypoczynku z tańcem i muzyką.
Nasze turnusy są organizowane z pasją. Głównym naszym celem jest zabawa, edukacja i niesamowite pozytywne doświadczenia dla naszych uczestników. Stosujemy zasadę braku tolerancji dla jakichkolwiek objawów przemocy. Oznacza to, że nie tolerujemy jakichkolwiek zachowań agresywnych i niewłaściwego zachowania. Zwracamy także szczególną uwagę na bezpieczeństwo życia i zdrowia naszych uczestników.
KONTAKT Z ORGANIZATOREM:
Telefon: 502 312 863 i 502 360 383
E-mail: borntodance@funfabryka.pl
Www: www.funfabryka.pl
PŁATNOŚĆ I ZAPISY:
Podstawą rezerwacji miejsca na danym turnusie jest wpłata zaliczki. Zaliczka musi być wpłacona na rachunek bankowy organizatora lub osobiście.
ZALICZKA:
Przy zapisach wymagana zaliczka bezzwrotna 300 zł. Reszta kwoty płatna według uznania do 30 czerwca 2019.
OPIEKA:
Opiekę wychowawczą nad uczestnikami turnusu spełniają osoby, które posiadają kwalifikacje określone w przepisach Ministra Edukacji Narodowej w tym zakresie. Większość wychowawców turnusów w Ośrodku Słoneczna posiada ukończone studia wyższe, magisterskie. Większość kadry wychowawczej posiada wykształcenie sportowe z specjalizacją taniec. Kierownik turnusu posiada ponad 10 letnie doświadczenia pedagogicznego, ukończone studia w zakresie nauk o zdrowiu, psychologii, kwalifikacje państwowe dla kierowników kolonii i obozów i inne ukończone studia kwalifikacyjne.
Opiekę medyczną na turnusach zapewnia kwalifikowany ratownik medyczny – zgodnie z przepisami art. 13, 1-3 ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym. Cała kadra wychowawcza, kierownicza i medyczna jest zgłoszona do właściwej Delegatury Kuratorium Oświaty.
REJESTRACJA OBOZU:
Każdy turnus, zgodnie z przepisami Ministra Edukacji Narodowej jest zgłaszany na 21 dni przed jego rozpoczęciem do właściwej Delegatury Kuratorium Oświaty. W naszym przypadku będzie to Delegatura Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
1 maja 2019 udostępnione zostaną dokumenty obozowe (karta uczestnika, regulamin obozu oraz regulamin kąpieli), które należy złożyć do 30 czerwca 2019.