Szkoła Tańca BORN TO DANCE działa na rynku tanecznym już od 2002 roku – urodzeni, by tańczyć, urodzeni do bycia lepszymi.
Studio Tańca w Poznaniu przy ul. Roboczej 40 zostało utworzone we wrześniu 2015 roku. Można określić je mianem “świątyni” tańca nowoczesnego dla kobiet. To właśnie w tym miejscu niezależnie czy jesteś nastolatką, czy mamą możesz znaleźć coś dla siebie.

Aktualnie w naszej ofercie można znaleźć zajęcia ze stylu: dancehall, hip hop ladies, twerk, sexy dance, Beyonce Style, hip-hop choreography, hip-hop dla dzieci. W Poznaniu trenują trzy kobiece formacje turniejowe Szkoły Tańca BORN TO DANCE: Venus, SwaggOut oraz Fever. Nasze formacje taneczne odnoszą liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, bezstresowa atmosfera na sali i duża dawka pozytywnej energii, którą wynosisz z zajęć. Mając na uwadze to, by każdy z Was czuł się dobrze i komfortowo, nasze zajęcia taneczne dostosowane są do wieku i potrzeb klienta. Jeśli jesteś osobą zabieganą, zestresowaną i marzysz o zrobieniu czegoś dla siebie, z pewnością Nasza Szkoła tańca spełni Twoje oczekiwania.

Na przestrzeni wieloletniej pracy na scenie tanecznej wiemy, jak ważna jest osoba, która przekazuje nam wiedzę. Dlatego też nasi instruktorzy to osoby z pasją, które nie tylko specjalizują się w różnych stylach, ale także czynnie uczestniczą w turniejach tanecznych oraz ciągle rozwijają wachlarz swoich umiejętności, tak by jeszcze lepiej przekazywać wiedzę. Jeśli chcesz rozwijać się indywidualnie, zgłębić wiedzę oraz umiejętności z danego stylu u nas również jest to możliwe.

Jeśli chcesz do nas dołączyć bądź uzyskać więcej informacji skontaktuj się z opiekunem studia:
Anna Czerwińska
515-018-171