Szkoła Tańca BORN TO DANCE działa na rynku tanecznym już od 2002 roku – urodzeni, by tańczyć, urodzeni do bycia lepszymi.
Studio Tańca w Poznaniu przy ul. Roboczej 40 zostało utworzone we wrześniu 2015 roku. Można określić je mianem “świątyni” tańca nowoczesnego dla kobiet. To właśnie w tym miejscu niezależnie czy jesteś nastolatką, czy mamą możesz znaleźć coś dla siebie.

Aktualnie w naszej ofercie można znaleźć zajęcia ze stylu: dancehall, hip hop ladies, twerk, sexy dance, high heels, hip-hop, jazz funk, cheerleaders oraz mix taneczny dla dzieci. W Poznaniu trenują także kobiece formacje turniejowe Szkoły Tańca BORN TO DANCE. Nasze formacje taneczne odnoszą liczne sukcesy na turniejach ogólnopolskich.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, bezstresowa atmosfera na sali i duża dawka pozytywnej energii, którą wynosisz z zajęć. Mając na uwadze to, by każdy z Was czuł się dobrze i komfortowo, nasze zajęcia taneczne dostosowane są do wieku i potrzeb klienta. Jeśli jesteś osobą zabieganą, zestresowaną i marzysz o zrobieniu czegoś dla siebie, z pewnością Nasza Szkoła tańca spełni Twoje oczekiwania.

Na przestrzeni wieloletniej pracy na scenie tanecznej wiemy, jak ważna jest osoba, która przekazuje nam wiedzę. Dlatego też nasi instruktorzy to osoby z pasją, które nie tylko specjalizują się w różnych stylach, ale także czynnie uczestniczą w turniejach tanecznych oraz ciągle rozwijają wachlarz swoich umiejętności, tak by jeszcze lepiej przekazywać wiedzę. Jeśli chcesz rozwijać się indywidualnie, zgłębić wiedzę oraz umiejętności z danego stylu u nas również jest to możliwe.