URBAN STYLE

ARCHIWUM

URBAN STYLE V WORKSHOPS – 13-14.05.2017

INSTRUKTORZY:
Niako, Marcio Ratinho, Polssky & Żurek

FOTORELACJA
VIDEORELACJA

URBAN STYLE V CONTEST – 13-14.05.2017

JURY:
SOBOTA: Niako, Marcio Ratinho & Żurek
NIEDZIELA: Sofa, Macias & Polssky

FOTORELACJA
VIDEORELACJA

POKAZ SĘDZIÓW – SOBOTA
POKAZ SĘDZIÓW – NIEDZIELA

FINAŁY:
bitwa o I miejsce pow. 16 lat
bitwa o III miejsce pow. 16 lat
bitwa o 1 miejsce 4 vs 4 pow. 16 lat
bitwa o I miejsce do lat 11
bitwa o III miejsce do lat 11
bitwa o I miejsce 12-16 lat
bitwa o III miejsce 12-16 lat
bitwa o 1 miejsce 4 vs 4 do lat 16

WYNIKI SOBOTA:
1formacje debiut:
2. Fever
1. N.O.
formacje master:
6. No Name Crew
5. S.G. Squad
4. Wporzo
3. Czeba się wyluzować
2. FTS
1. Blitz Two
1 vs 1:
4. Muszkieta
3. BeWu
2. Piotr Pi
1. Zolsky
4 vs 4:
1. Akupointktura

WYNIKI – NIEDZIELA:
formacje debiut do lat 11:
6. Shape Mini
5. NDS Stars
4. I to się rozumie
3. Gryps
2. Happy Feet
1. Lil Swaggers
formacje master do lat 11:
4. Twisterki
3. Dance Force Kids
2. Okey Juniors
1. Oki Doki
1 vs 1 do lat 11:
4. Pola Schachta
3. Oliwia Garczyk
2. Filip Konopiński
1. Nadia Dąbkowska
formacje debiut 12-16 lat:
6. 3Smile
5. I see you
4. Other Crew
3. SPIN
2. Całkiem Nieźle
1. Shape Kids
formacje master 12-16 lat:
6. Kalipso
5. XYZ
4. Okey
3. Street Gang
2. Sushi
1. Top10Yankees
1 vs 1 12-16 lat:
4. Oliwia Nowicka
3. Maja Tucka
2. Zosia Hannemann
1. Nastazja Siewert
4 vs 4 do lat 16:
1. Street Gang

URBAN STYLE IV WORKSHOPS – 08.05.2016

INSTRUKTORZY:
Niako, Alex the Cage

FOTORELACJA

URBAN STYLE IV CONTEST – 07.05.2016

JURY:
Niako, Alex the Cage & Bestia

FOTORELACJA
VIDEORELACJA

POKAZ SĘDZIÓW I
POKAZ SĘDZIÓW II

FINAŁY:
bitwa o I miejsce do lat 15
bitwa o III miejsce do lat 15
bitwa o I miejsce powyżej lat 15
bitwa o III miejsce powyżej lat 15
bitwa o 1 miejsce 4 vs 4

WYNIKI:
1 vs 1 do lat 15:
1. Dawid Seidowski
2. Kuba Kossakowski
3. Julia Stawska
Formacje do lat 15:
1. Takt
2. PoProstu Squad
3. Street Gang
4. Sushi
5. Crips
6. Empiria Crew
1 vs 1 powyżej 15 lat:
1. Kasia Wiatrowska
2. Fuli
3. Gorzki
Formacje powyżej 15 lat:
1. Fifi, Fuli i Piersi
2. From the Soul FTS
3. The Freshest Crew
4. Afera ON
5. Kruksy
6. Defem
4 vs 4 URBAN STYLE:
1. Mezopointamia

URBAN STYLE III WORKSHOPS – 10.05.2015

INSTRUKTORZY:
Jasiek, Polssky

FOTORELACJA
VIDEORELACJA – Jasiek
VIDEORELACJA II – Polssky

URBAN STYLE III CONTEST – 09.05.2015

JURY:
Jasiek, Polssky, Gregory Kuciak & Serdar

FOTORELACJA
VIDEORELACJA

POKAZ SĘDZIÓW:
Serdar
Polssky
Jasiek

FINAŁY:
bitwa o I miejsce do lat 15
bitwa o III miejsce do lat 15
bitwa o I miejsce powyżej lat 15
bitwa o III miejsce powyżej lat 15

WYNIKI:
1 VS 1 do lat 15:
1. Agata Marcinkowska
2. Rajbanka
3. Melisa Sokullu – Mela
1 VS 1 powyżej 15 lat:
1.Gorzki
2. Żurek
3. Nita
FORMACJE do lat 15:
1.Wiolinki
2. Crips
3. Wild Child
4. Takt
5. Afera Hit
6. Ostrów Dance Academy
FORMACJE powyżej lat 15:
1. Check This Out
2. Afera On
3. Escape
4. Ganesz Crest
5. Monsters
6. Defem
5 VS 5 URBAN STYLE:
1. Prosty Format – Gdańsk

URBAN STYLE II CONTEST – 11.10.2014

JURY:
Anja Jadryschnikowa, Franky Dee, Shin Tao

FOTORELACJA
VIDEORELACJA – KRÓTKA
VIDEORELACJA – DŁUGA 

POKAZ SĘDZIÓW:
Anja Jadryschnikowa
Franky Dee
Shin Tao

FINAŁ:
hip-hop 1 vs 1

WYNIKI:
1 VS 1 do lat 15:
1. Jędrek Indebski
2. Natalia Rulewicz
3. Gabrysia Chęclewska
1 VS 1 pow. 15:
1. Chris Thomsen
2. Gorzki
3. Kasia Zalewska
FORMACJE do lat 15:
1. CatClan – Small Cats
2. Afera HIT
3. Twister
FORMACJE pow. 15:
1. Punie Crew
2. Afera ON
3. Flash Back Crew
5 vs 5 URBAN STYLE:
1. Flash Back Crew

URBAN STYLE II WORKSHOPS – 12.10.2014

INSTRUKTOR:
Franky Dee

FOTORELACJA
VIDEORELACJA I
VIDEORELACJA II

URBAN STYLE I CONTEST – 17.05.2014

JURY:
Sandra Sandi Leśnik, Haribo, Shin Tao

FOTORELACJA
VIDEORELACJA

POKAZ SĘDZIÓW:
Shin Tao