Prekursor i promotor tańca STREET DANCE w Polsce, tancerz i choreograf BORN TO DANCE OD 2002. Czerpał wiedzę od pionierów tańca ulicznego, brał udział w legendarnych wydarzeniach tanecznych w Polsce i Europie. Damian OLDMAN Jackowiak obecnie specjalizuje sie w stylach popping i dancehall. Tańczy od 1998. W pierwszej edycji YOU CAN DANCE otrzymał bilet do Paryża. Był wykładowcą na kierunku taniec na AWF Poznań. W 2013 roku był nominowany do nagrody DANCEJA na Jamajce w kategorii best male dancer. Rezprezentował Polskę na European DANCEHALL KING 2013 w Rotterdamie. Przez wszystkie lata swojej kariery brał udział w licznych pokazach na terenie Polski i Europy. Brał udział w programach TV (Dzień Dobry TVN, WTK, TVP2). Główny trener Szkoły Tańca BORN TO DANCE, grup profesjonalnych jak i początkujących. Od początku swej kariery wyszkolił setki tancerzy w stylach hip-hop, popping, locking, breakdance i dancehall. Jego zajęcia to powrót do starej szkoły z lat 90′,a jego taniec przeniesie was w inny wymiar techniki i ruchu.

Najważniejsze osiągnięcia: II miejsce w kategorii popping na Warsaw Challenge 2008, II miejsce popping Wirująca Strefa 2005, II miejsce rap solo Rytm Ulicy 2004, II miejsce rap formacje Rytm Ulicy 2000, wielokrotny finalista Mistrzostw Polski, Europy oraz Świata w kategorii popping, uczestnik EUROPE DANCEHALL KING 2013 ROTTERDAM, I miejsce na Dancehall Challenge 2011, I miejsce na BRUK OUT 2011 DANCEHALL KING CONTEST w Czechach.

Ukończył: Uniwersytet Medyczny w Poznaniu im Karola Marcinkowskiego Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych na kierunku Menager Kultury AWF „Formy Gimanastyczno Tanecznie i Fitness” specjalność Taniec Sportowy.


Tańczy od 2002 roku, dancehallem zajmuje się od 2008. Tancerka, instruktorka i choreograf. Specjalistka dancehall queen style, dancehall soca, twerk dance oraz dancehallu dla dzieci, a także prekursorka dancehallu w Wielkopolsce. Od początku kariery bierze udział w licznych pokazach w klubach, w szkołach, na imprezach i festynach na terenie całej Polski.

W 2011 roku finalistka Dancehall Queen Poland oraz wice królowa Dancehall Queen Czech. W tym samym roku wygrała formacją I edycję Dancehall Challenge oraz doszła duetem do finału. Rok później także dotarła do finału DHQ Czech. W 2014 roku zajęła 3 miejsce w oficjalnych Mistrzostwach Polski DANCEHALL QUEEN POLSKA, w tym samym roku dostała się do finałowej czwórki na turnieju BEST SOLO DANCER w Berlinie w kategorii dancehall 2 vs 2 wraz z Suzi. W 2015 została oficjalną DANCEHALL QUEEN Polski. W 2016 zajęła 1 miejsce na Bydgoskiej Układance Tanecznej w duecie z Suzi.

Supportowała wiele gwizd estradowych (Loona, Kamil Bednarek, Raggafaya, Perfect, Mesajah, Abradab, Cleo/Donatan, Kate Ryan, Enej), a także tańczyła z nimi na scenie (Mezo, Hope, Liroy). oraz brała udział w licznych teledyskach. Kasia dostała się także jako solistka do programów telewizyjnych GOT TO DANCE 2 i Mam Talent 6. Wiele razy brała udział w programach TV (Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Be4FM ONTV,  a także programach WTK i TVP 2).

Zanim zajęła się dancehallem osiągała liczne sukcesy w innych stylach, ważniejsze z nich to: Mistrzostwa Świata IDO 2006 (6 miejsce – duet popping), Mistrzostwa Świata IDO 2007 (9 miejsce – duet popping), Mistrzostwa Polski PFT (2006 – 3 miejsce, 2007 – 2 miejsce, 2008 – 4 miejsce, 2009 – 1 miejsce, 2010 – 1 miejsce – duet popping), Wirująca Strefa 2006 (6 miejsce – popping 1 vs 1), Wirująca Strefa 2007 (2 miejsce – formacje), The Styles Crash 2008 (2 miejsce – 2 vs 2 locking), Krobia – Miasto Tańca 2008 (3 miejsce – popping 1 vs 1), Funk All 2008 (2 miejsce – locking 2 vs 2).


Jej przygoda z tańcem zaczęła się już w przedszkolu. Specjalizuje się w takich stylach jak dancehall czy cheerleading. Jest otwarta na nowe style, dlatego poszerza swoją wiedzę z hip-hop’u i azonto. Taniec jest jedną z najważniejszych rzeczy w jej życiu. Jest dla niej sztuką, która daje możliwość tworzenia czegoś zupełnie nowego – oryginalnego. Uważa, że taniec pozwala jej wyrazić swoje emocje, odkryć samą siebie oraz poznać i przezwyciężać swoje granice. W tańcu może być po prostu sobą. Alicja prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży, które dostarczają jej wiele radości i energii. Na salę wprowadza wiele uśmiechu i zabawy.

Osiągnięcia:
2016 rok: III miejsce – Bydgoska Układanka Taneczna (mini formacja), IV miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca Bydgoszcz, Wyróżnienie na The Best Showcase (V) w Swarzędzu.
2017 rok: I miejsce – Żuławy Dance Projekt w Elblągu (Swaggout), II miejsce – Day Of Street w Brodnicy (mini show), II miejsce – Day of Street w Brodnicy duet, I miejsce – Zachodnie Zdarzenie (Swaggout), II miejsce – Zachodnie Zdarzenie (duet), II miejsce – The Best Showcase (Swaggout), I miejsce – Street Dance Poznań (Swaggout).
2018 rok: III miejsce- The Best Showcase (Swaggout), I miejsce – The Best Showcase (duet).
2019 rok: I miejsce Wiosenne Fanaberie kat 16+ (Swaggout), III miejsce- The Best Showcase (Swaggout) oraz III miejsce w duecie.


Tancerz od czwartego roku życia, instruktor i choreograf od 2017 roku. Członek dwóch formacji tanecznych, bazujących na stylu dancehall. W swojej karierze miała okazję zapoznać się z takimi stylami jak taniec towarzyski, taniec nowoczesny, dance aerobik (pierwsze kroki jako instruktor, prowadziła własną grupę jako gimnazjalistka), dancehall, DHQ style, high heels oraz sexy dance i twerk. Obecnie jest instruktorem dwóch ostatnich z wyżej wymienionych.

Jako tancerz uczestniczy w wielu warsztatach w celu doskonalenia i poszerzania swoich umiejętności, występuję w pokazach, projektach tanecznych, na eventach oraz współpracuje z artystami branży klubowej. Jako instruktor prowadzi zajęcia grupowe, indywidualne oraz warsztaty. Jako sportowiec kontynuuję przygodę z boksem oraz stretchingiem.

Na treningach jest szalona, lecz wymagająca a ważnymi pojęciami są chęci, zaangażowanie i szacunek. Za cel oprócz szkolenia techniki danego stylu, obrała budowanie pewności siebie i pielęgnowanie kobiecości w każdej postaci. Chcę pokazać kursantom, że taniec to świetny sposób na uporządkowanie wewnętrznego chaosu (emocji), który oprócz pozytywnego wpływu na sprawność fizyczną ma też potężny wpływ na psychikę.

Osiągnięcia:
II miejsce (Poznań 2017), formacja DH – Turniej Tańca Zachodnie Zderzenie; III miejsce (Elbląg 2017), formacja DH – Żuławy Dance Project; III miejsce (Elbląg 2017), duet – Żuławy Dance Project; II miejsce (Poznań 2017), formacja DH – Poznań Street Dance Festiwal; I miejsce (Swarzędz 2017), formacja DH – The Best Showcase; II miejsce (Poznań 2018), formacja DH – Poznań Street Dance Festiwal; II miejsce (Swarzędz 2018), duet – The Best Showcase; I miejsce (Kościan 2019), formacja DH – Ogólnopolski Turniej Tańca; I miejsce (Mogilno 2020), formacja DH – United Dance ArenaI miejsce (Mogilno 2020), solo – United Dance Arena; II miejsce (Poznań 2021), mini formacja DH – Dancehall or Die; I miejsce (Janikowo 2022), formacja DH – Mash Up Di Place; II miejsce (Bydgoszcz 2022), formacja DH – Ogólnopolski Turniej Tańca; I miejsce (Bydgoszcz 2022), mini formacja DH – Ogólnopolski Turniej Tańca.

Osiągnięcia instruktorskie:
I miejsce (Poznań 2022), Sexy Dance ,,Too HOT Chicas” – ParkietON; II miejsce (Poznań 2022), Twerk ,,clASSy girls” – ParkietON.


Agata Herman zaczynała swoją przygodę z tańcem będąc w wieku przedszkolnym. Już wtedy czerpała z tego wiele radości; dlatego też, w 2010 roku, trafiła na zajęcia taneczne w Born To Dance. Przez 3 lata zdobywała doświadczenie w takich stylach, jak: hip-hop, house czy też locking, reprezentując grupę Bang Bang Crew w licznych zawodach i pokazach. Zanim w 2016 roku rozpoczęła naukę dancehallu oraz twerku, realizowała się wymyślając choreografie w zawodach aerobiku grupowego, co przełożyło się na wielokrotne zwycięstwa w tej dziedzinie. Dzięki tej przygodzie, mogła nauczyć się tworzenia złożonych układów, co obecnie wykorzystuje na prowadzonych przez siebie zajęciach. Agata stara się w pełni przekazać uczestnikom posiadaną wiedzę oraz masę pozytywnej energii. Taniec jest jej pasją, stylem życia, daje możliwość na realizację siebie, poprzez stawianie sobie coraz wyższych celów. Nie ogranicza się jednak wyłącznie do dancehallu czy twerku – regularnie bierze udział w warsztatach z takich stylów jak: azonto, hip-hop ladies, sexy dance, a także Beyonce style, wykorzystując zdobyte umiejętności w swojej twórczości. Podczas prowadzenia zajęć, najważniejsze jest dla niej aby zarazić uczestników miłością do tańca, żeby pełni zapału i satysfakcji oczekiwali kolejnych treningów.

Osiągnięcia: II miejsce „Zachodnie zdarzenie” 2017 formacją Heart Attack oraz III miejsce grupą Stars4us – IV miejsce „Contest Mikołajkowy” 2016: solo; I miejsce „Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego” 2019, reprezentując formację Stars4us – I miejsce „The Best Showcase” 2017 formacją Stars4us oraz II miejsce formacją Heart Attack; III miejsce „The Best Showcase” 2018 i 2019, reprezentując Stars4us; IV miejsce „Wiosenne Fanaberie” 2019 w Gnieznie, grupą Stars4us; II miejsce „Street Dance Festival” w Poznaniu, 2017 i 2018, I miejsce w kategorii mini formacje dancehall naUnited Dance Arena 2020 formacją Stars4us.


Max swoją taneczną przygodę rozpoczął 7 lat temu, gdy chodził jeszcze do szkoły podstawowej. W swoich pierwszych zajęciach uczestniczył pod okiem Instruktorów z Born To Dance. W 2017 roku dołączył do ekipy TWT wraz z młodszym bratem, gdzie zdobywali razem wiedzę na temat stylów takich jak Hip-Hop, Popping i Locking. Uczestniczył on w wielu prestiżowych pokazach w jednych z największych miast polski takich jak np. Toruń lub Warszawa. Taniec stał się jego częścią życia i rozwija się teraz głownie w stylu Hip-Hop. Bierze on aktywny udział w środowisku tanecznym, uczestniczy w wielu warsztatach oraz nie przestaje się rozwijać.

Osiągnięcia: l miejsce „Street Dance Sesion Opalenica” 2019 formacją TWT, 19 miejsce mistrzostwa polski „IDO” 2019 w kategorii Hip-Hop solo pow. 16, ll miejsce „Wiosenny Turniej Formacji Tanecznych Mosina” 2019 formacją TWT, ll miejsce „Wiosenne Fanaberie” Hip-Hop Solo, ll miejsce „Ogólnopolski Turniej Tańca Kościan” 2019 formacją TWT.


Reprezentant oraz założyciel TOP DAWGZ! Pierwsze taneczne kroki stawiał w 2008 roku w Poznańskim klubie Fresh. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął doskonaląc swoje umiejętności w Hip Hopie i Lockingu, lecz po paru latach zdecydował się na pierwszy z tych dwóch. Swój taniec głownie opiera na stylu, kreatywności i charakterze, które wypracowuje godzinami na jamach ,zawodach i treningach. Wielokrotny reprezentant Polski na zawodach za granicą oraz wielokrotny organizator różnych wydarzeń tanecznych na terenie całego kraju.

Jego osiągnięcia to między innymi:
Pop City London 2020 – top 8, Groove Contest 2019 – 1 miejsce, SDK Poland 2019 – 2 miejsce, Kulture of Hype and Hope (Holandia) – 1 miejsce, Rytm Ulicy 2019 – 1 miejsce Hip Hop, Pop City 2019 (Londyn ,UK) – top 16, Wirująca Strefa 2018 – 1 msc allstyles 3 vs 3, hip hop – top 16, Ghetto Dance Style Battle( Ryga) – 1 msc Hip Hop, 1 miejsce all styles 3 vs 3, Gdańsk Dźwiga Muzę 2018-1 miejsce, Rytm Ulicy 2018 – 2msc 2vs2 HH, Urban Styles 2018 -2 miejsce hh 1vs1 , 1 allstyles 4vs4, Tancbuda Challenge 2018 -2 miejsce, Rock the 3 City – 2miejsce , Juste Debout UK 2018 – Top 8, Pop City 2018 Uk – top 16 , Wirująca Strefa 2017 – 1 i 3 miejsce hip hop, The Hip Hop Vibe Battle 2017 Kijów Ukraina – top 4, Funk The Trinity 2017 Bristol UK – 2 miejsce, West Country Clash 2017 Swindon UK – 2 miejsce , Gdańsk Dźwiga Muzę 2017 – 2 miejsce, Baltic Games Hype Up Contest 2016 i 2017 – 1 miejsce, Rytm Ulicy 2017 – 1 miejsce , Berliner Hip Pop Battle 2017 Berlin Niemcy – top 8, Hip Hop Pfingst Camp 2017 Hannover Niemcy – 1 miejsce, Urban Style 2017 – 2 miejsce, Entry Street 2017 -1 miejsce, Wirująca Strefa 2016 – 2 miejsce 1 vs 1, Wirująca Strefa 2016 – 1 miejsce 2 vs 2, Eat Your Feet vol.5 – 1 miejsce, DźwiękZłam 2016 – 1 miejsce, Infinite Force 2015 i 2016 – 2 miejsce, Groove Contest 2013 – 3 miejsce w kategorii hip hop 1vs1, Groove contest 2011 – 3 miejsce w kategorii hip hop 1vs1, Eye to Eye battle – 2 miejsce w kategorii hip hop 2vs2, Groove Contest 2012 – 1 miejsce w kategorii hip hop crew, Groove Contest 2014 – 1 miejsce w kategorii hip hop 1vs1 , Poznan Moves 2015 – 2 miejsce w kategorii hip hop 1vs1, Groove Contest 2011 – 1 miejsce w kategorii hip hop crew , Big Dance Elite – 3 miejsce w kategorii hip hop 1vs1 , Juste Debout Poland 2016 – best 8 w kategorii hip hop 2vs2, SDK Poland 2015 – półfinał w kategorii hip hop 1vs1, Wirująca Strefa 2014 – 1 miejsce w kategorii hip hop 2 vs 2 , Can You Rock Me? 2013 – 1 miejsce w kategorii hip hop 1vs1.


Jej przygoda z tańcem zaczęła się w wieku 4 lat jako mała chealliderka. W trochę późniejszym wieku poznała hip-hop i stał się on jej pierwszą ogromną miłością. Już za małolata brała wielokrotnie udział w zawodach i w pokazach. W wieku 11 lat spróbowała dodatkowo tańca towarzyskiego, jazzu (który tańczyłam 3 lata) oraz dancehallu, przy którym okazało się ze miłość moze być jeszcze większa. Od tego czasu nieprzerwalnie szkoli się u polskich czołowych tancerzy (Kasia Jukowska, Aga Morko, Mati Nowak, Medżik, Kaja Sulecka, Wiszka i wiele innych). Prywatnie Patrycja jest studentką psychologii.

Jako solistka zdobyła wielokrotnie 1 miejsce na Nadmorskich Rytmach w Łebie, 3 miejsce Dancehall Or Die – Poznań 2015, 4 miejsce Dancehall Challenge – Gdańsk 2019, 1 miejsce ParkietON – Poznań 2022.

Pracuje w zawodzie choreografa/ instruktora od 2016 roku.  Osiągnięcia prowadzonych przeze Justynę grup:2018:Dancehall Challenge – Syvah Squad – 2 miejsce,Nadmorskie Rytmy Łeba – Syvah Squad – 1 miejsce,Dancehall Master World Kids – Syvah Squad – 2 miejsce2019:Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego Łeba, 1 miejsce Syvah Squad i I-Bless, 2 miejsce Badda Wave, Dancehall Challenge 1 miejsce Syvah Squad2021:Mash Up Di Place – 1 miejsce Syvah Squad, 2 miejsce Nuh Boring Gyals, 3 miejsce FLY OVA DemMush Up Di Place vol 2 – 3 miejsce Nuh Boring Gyals2022:Dancehall Or Die – 4 miejsce Syvah Squad , Nuh Boring Gyals 2 miejsceSolo Duet Bydgoszcz – 3 miejsce FLY OVA Dem, 2 miejsce Nuh Boring GyalsMash Up Di Place vol 3 – 4 miejsce Nuh Boring Gyals.


Lilia jest nowym choreografem Szkoły Tańca BORN TO DANCE. Jest tancerką z 11 letnim doświadczeniem.
W jej grupach uczyła nie tylko profesjonalnego tańca, ale także indywidualizmu i charyzmy. Prowadzi zajęcia z takich styli jak:
Hip-Hop, Jazz-funk, Dancehall, High heels, Vogue.
Była członkiem ukraińskich zespołów:
WPF, Nana Creator Family oraz WPLedis.

Brała udział w zawodach z bardzo dużym powodzeniem:
Udance (1 miejsce)
The Chellenge (1 miejsce grand prix)
Urdan (1 miejsce)
The Chellenge (1 miejsce grand prix Hip-Hop Pro)
WOD (1 miejsce)
HIP-HOP INTERNATIONAL (1 miejsce)
DANCE BOOM (1 miejsce)
Global Talent(1 miejsce )
Feel the Beat(1 miejsce)
Get2Groove (grand prix)

Zdobyła tytuł Najlepszego Tancerza w Pantera Dance Studio – Lwów.
Jej układy choreograficzne były prezentowane między innymi na przeglądach Urban Dance 2020 czy Challenge Junior 2020.


Przygoda z tańcem Amandy rozpoczęła się w wieku 12 lat, od stylu Hip-Hop. W kolejnych latach ruszyło zainteresowanie do innych styli tanecznych typu Commercial, High Heels, Hip Hop Ladies. Nie wykreślając innych. Miała przyjemność prowadzić zajęcia indywidualne i grupowe – również tworząc choreografie typu Formacyjnej. Brała udział w licznych pokazach, występie na scenie podczas koncertu Young Stars, teledyskach- m.in Olivii Klinke. Chcąc bardziej się rozwijać, wielokrotnie jeździła po różnych miastach w Polsce na warsztaty taneczne, poszerzając swoją wiedzę na tyle ile tylko można. Taniec to dla Amandy nie tylko pasja, to styl życia. ⁣⁣⁣⁣ Jest zdania, że nie wiadomo jak bardzo znakomicie ktoś tańczy i jakie osiągnięcia ma na swoim koncie – i tak powinien przez swoje kolejne lata taneczne rozwijać się cały czas i coraz wyżej poszerzać swą wiedzę. Jest energiczną, pomysłową, wszechstronną i pracowitą tancerką, która coś więcej niż tylko pasje czy miłość do tańca pragnie przekazywać swoim uczestnikom, dbając przy tym o świetną atmosferę zajęć. ⁣⁣⁣⁣ Mini fun fact o którym usłyszycie jako pierwsi – kiedy Amanda słyszy dobrą muzykę, nie ważne gdzie jest, od razu mój zabiera się w wyobrażenie i tworzenie choreografii. ⁣⁣⁣⁣ Na jej treningach liczy się super energia, praca na ponad 100% i otwartość. Stara się wydobywać z każdego tancerza to co najlepsze. Amanda uwielbia full’outowe choreografie, ale oczywiście to nie znaczy, że tylko takie u niej poznacie. ⁣⁣⁣⁣ Przyjdźcie i sami się przekonajcie. ⁣⁣⁣⁣


Dominika Kamińska pierwsze kroki taneczne stawiała już w przedszkolu mając 4 lata w Kostrzyńskim Ośrodku Kultury. Zaczynała od baletu, a aktualnie jej serce skradł dancehall. Przez długi okres życia towarzyszył jej hip-hop który zapoczątkował jej zafascynowanie Street dencem. Wraz ze swoją pierwszą formacja Twister przez wiele lat brała udział w wielu pokazach oraz zawodach zlokalizowanych w różnych miejscach w Polsce zdobywając podium. Pod bacznym okiem instruktorów z Born to Dance rozwijała takie style tańca jak: hip-hop, locking, house, popping, dancehall, azonto oraz hip-hop ladies. 6 lat temu zaczęła swoją wielka przygodę z dancehallem, który jest jej nierozłączną częścią życia. Taniec to pasja i energia która napędza ją każdego dnia oraz pozwala jej wyrażać siebie w swój niebanalny sposób. Dominika jest nakręcona pozytywna energia i ciągle się rozwija uczęszczając na warsztaty i zajęcia. Chce przekazywać wiedzę na temat tańca i jego technik, jak dobrze bawiąc się tańcem, czerpać z niego radość oraz jak wyrażać siebie.


Ruslana rozpoczęła trenowanie gimnastyki w wieku 3 lat. Kolejnym sportem od razu po gimnastyce, był taniec towarzyski, była to Szkoła Tańca towarzyskiego „Akcent”. Trenując codziennie taniec towarzyski, Ruslana rozpoczęła równolegle poznawać balet.
Pierwszy Ogólnoukraiński turniej Charków Ukraina – w wieku 5 lat zajęła 1 miejsce. Później zdobywała ogólnoukraińskie zawody w Kijowie, Lwowie i Odessie. W wieku 10 lat w starszej kategorii zdobyła 1 miejsce i zostałam Mistrzem Junior Ukraine 2012-2013. Na tym skończyła karierę w tańcu towarzyskim. Balet też jej nie wystarczył i  zdecydowała się na Taniec Narodowy, Cyrk oraz Modern.
Była członkinią:
„Narodowy zespół tańca Barwinok” – Bezgresznaja Tatiana
Cyrk „ Jedność” – Galkin Ruslan i Galkina Julia
Ukraina, tkanina w powietrzu
Szkoła Modernu „Fejeria” – Gruszczenko Anna
Dalej została tylko przy modernie.
W wieku 18 lat Teatr sztuki nowoczesnej zadzwonił z zaproszeniem w uczestnictwie w sztuce po całej Ukrainie ze spektaklem „Wij” za który Ruslana otrzymała nagrodę – Artysta teatralny nowoczesnego 2021-2022.
Turnieje:
1 miejsce „World Dance” duet modern 2021
1 miejsce „Star Stage” solo modern 2019
1 miejsce Bułgaria ogólnoświatowy narodowy 2015
2 miejsce Białoruś ogólnoswiatowy narodowy 2016 Grand Prix
Show Dance 2017 narodowy Kijów
Star Stage 2019 modern Poltawa
Talent In Ukraine modern 2020 Lwów

Klaudia Plackowska od roku 2010 instruktor tańca hip hop w Born to Dance. Specjalizacja – grupy dziecięce. Na zajęciach naukę tańca przeplata z formami animacji i zabaw ruchowo-integracyjnych.
W latach 2008-2012 osiągała wysokie wyniki na turniejach tańca w Polsce i za granicą wraz z składem BORN TO DANCE.
Specjalizowała się w stylach hip-hop oraz house dance.


Agnieszka to uśmiechnięta osoba która swoją tryskająca energia zaraża innych jej przygoda ze sportem zaczęła się mając 3 lata od tego momentu sport gimnastyka a w szczególności taniec jest nierozłącznym elementem jej życia.
Trenowała wyczynowo Gimnastykę Artystyczną ,14 lat zdobywając umiejętności, co procentowało  osiągnięciami w Polsce i na skalę międzynarodową. Uważa że podczas treningu należy dojść, do momentu, w  którym wychodzimy ze strefy komfortu, przekraczając własne granice i stawiając czoła strategii rozwoju. Pierwszym tańcem, który poznała był jazz funk. W późniejszych latach dołączyła do grupy rewiowej gdzie poznała takie style jak taniec towarzyski, taniec nowoczesnych, sexy dance. Występowała na różnych eventach. Na swojej tanecznej drodze poznała kolejne style tańca takie jak dancehall czy twerk , należała do formacji , biorących udział na wielu zawodach.
Wystąpiła w różnych teledyskach między innymi Peja/Slums Attack – Dekalog Rycha.
Pracowała z dziećmi ucząc ich Hip-hopu I Tańca towarzyskiego.
Na swoich zajęciach stawia na poprawną technikę ktora ma ogromne znaczenie w rozwoju każdego początkującego tancerza.
W obecnej chwili cała uwaga Agnieszki skupiła się na high heels i sexy dance . Swoje choreografie opiera na zmysłowych kobiecych ruchach. Stawia na samoakceptacje własnego ciała i zwiększenie pewności siebie w tańcu!

Jeżeli chcesz zwiększyć swoją samoocenę  a przy tym dobrze sie bawić , zajęcia z Aga są właśnie dla Ciebie ! Gwarantuje dużą dawkę energii po treningu!


Na Julkę wołają OSTRA – bo jestem zadziorna. Swoją przygodę z dancehall’em rozpoczęła ponad 8 lat temu i bardzo pokochała ten styl . Przez te lata nauczyła się nie tylko samych kroków ale również pewności siebie . Dancehall dla Julki to przede wszystkim mega FUN, możesz poznać jego mroczną jak i kobiecą wersje ,a przy okazji troszkę się zmęczyć. Chcesz spróbować swoich sił w tym stylu ? Wpadnij do Julii i zobacz na co Cię stać !


Instruktor takich szkół tańca jak: Urban Dance Zone w Łodzi, Born2Bounce (Bełchatów), Studio Tańca Gossip (Zduńska Wola), Artia Akademia Artystyczna (Łódź). Darek posiada wieloletnie doświadczenie taneczne oraz instruktorskie. Uczył się m.in. tańca towarzyskiego, dancehall, house, hip hop czy afro. Nie obce są mu również techniki wykraczające poza sferę tańców ulicznych. Ma za sobą udział w spektaklu teatralnym Michael Jackson Show oraz udział w międzynarodowym projekcie kultury Hip Hop w Zagrzebiu. Był choreografem Mistrzostw świata Fifa U20 2019. Szkolił się u takich osób jak: Alex The Cage, Ben, Diablo, Kieran, Mamson, Loose Joint, Kefton, Tight Eyez i wielu innych.Współtwórca marki Boom Boat.